Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Hızlı ve Öfkeli 8 2017 altyazılı izle

Film Bilgileri

Hızlı ve Öfkeli 8 2017 altyazılı izle
720p

Hızlı ve Öfkeli 8 izle 2017 yapımı Amerikan aksiyon, yarış, dram ve gerilim filmi. Neredeyse hemen hemen herkesin tutkusu olan hızlı ve öfkeli serisinin son filmi nihayet karşımıza çıktı ve herkes tarafından Paul Walker olmamasına rağmen çok sevildi.

 

 

Yıllardır beraber çalışan işlerin üstesinden gelen ekip ve aynı zamanda ailenin Önderi Dominic Toretto, karısı Letty ile küba’da balayındayken gizemli bir şekilde Cipher’in takımına katılmış ve ailesine, takımına ihanet etmiştir. Takım, olayın şokunu atlatmaya çalışmaktadır ve herkes büyük bir şok yaşamaktadır. Bu şekilde ise filmin 5. serisinden beri aileye dahil olan Hobbs ve eski düşmanları Deckard Shaw ile iş birliğine gireceklerdir. Dom ailesine gerimi dönecek? Yoksa ailesini yok edecek mi? 2013 yılında hayatını kaybeden serinin adeta göz bebeği olan Paul Walker olmadan serinin son filmini izliyoruz.

Film, ilk haftada dünya çapında 532 milyon dolar hasılat elde etmiştir ve gişeleri alt üst etmiştir.İnsansız arabalar, teknolojinin uç noktaları ve daha fazlasını izlemeniz için Serinin son filmi sekizinci filmi sizlerle. İyi seyirler. Sitemizde filmi tam kalite izleyemedim derseniz; size bir site önereyim.Google’a hızlı ve öfkeli 8 yazınca çıkan full hd film sitesi yani linkle tıklayın gidersiniz. O film sitesinden hd kalitede izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler