Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Hindistan Eşkiyaları 2018 Full Hd izle – Hint Dram Aksiyon Filmleri

Film Bilgileri

Hindistan Eşkiyaları 2018 Full Hd izle – Hint Dram Aksiyon Filmleri
720p

1975 yılında Hindistan’da yaşanmış olan gerçek bir hikayeyi beyaz perdeye aktaran Amir Khan’ın efsane filmlerinden olması beklenen Hindistan Eşkiyaları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.750.000 dolar olarak açıklanmıştır. Hindistan Eşkiyaları izle adlı film sinemalar da 46.265.753 kişi tarafından izlenerek yine büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Hindistan Eşkiyaları Amir Khan filmi izle

 

Hindistan Eşkiyaları full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli film seven kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1975 yılında Hindistan’da yaşanan bir kalkışma sonrasında devlet ve askerleri olaylar ile baş edemeyince müttefikleri olarak gördükleri ve hemen yan adalarında üssü bulunan İngilizlerden yardım isterler. İngiliz komutanlar ve yöneticiler bu teklifi kabul ederek hemen Hindistan’a girer ve halka büyük zulümler edere kalkışmayı bastırırlar. Fakat her ne kadar yardım amaçlı geldiklerini söyleseler de bu büyük devleti sömürgesine almak isteyen İngilizler geldikleri gibi gitmeyi bilmezler ve devleti haraca bağlarlar. Adeta halkı köle gibi kullanan ve kendi işlerini yaptıran bu askerler, halkın hemen sömürgeliği kabul etmesinden dolayı hedeflerine giderken hiç zorlanmazlar. Fakat sömürge altına girerek köle olmayı red eden bir deniz korsanı olan Azad, İngiliz gemilerine her gece düzenlediği operasyonlar ile tek tek İngiliz gemilerini ortada kaldırmaktadır. Bu durumdan oldukça tedirgin olan İngiliz askerleri sonun da bu deniz korsanını yakalamak için onun peşine en az onun kadar iyi bir deniz korsanı bulup başına bela etmeye karar verirler. Yaptıkları bir araştırma sonucun da kendisini serseri olarak tanımlayan ve eskiden denizlerin en büyük korsanı olan Linga adın da bir adama ulaşırlar. Bu adamdan kendisine yardın ederek vatanına ve insanlarına ihanet etmesini isteyen komutanların isteklerini kabul eden bu adam, İngilizlerin kendisine verdiği gücü kullanarak eski ekibini toplar ve yeniden denizlere hükmetmeye başlar. Linga’nın yeniden denizlere döndüğünü öğrenen Azad her ne kaadar çekinse de bu kurnaz denizcinin vatanına ihanet etmeyeceğini bilmektedir. Gizlice bir araya gelecek olan Linga ve Azad ise son baskınlarını düzenleyerek İngilizleri tamamen vatanlarından çıkarmaya karar vereceklerdir.

 

2018 yılında çıkacak olan 2 Amir Khan filminden biri olan ve bir çok ünlü oyuncuyu kadrosun da barındıran Hindistan Eşkiyaları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sevginin Gücü adlı Hint filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Hindistan Eşkiyaları 2018 Full Hd izle – Hint Dram Aksiyon Filmleri"

Benzer Filmler