Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Hesaplaşma Türkçe Dublaj Full izle – The Debt Collector Dövüş Filmi

Film Bilgileri

Hesaplaşma Türkçe Dublaj Full izle – The Debt Collector Dövüş Filmi
720p

2018 yılının Mayıs ayında sinemalara giren ve oldukça ilgi çeken filmler arasında bulunan Hesaplaşma Türkçe dublaj izle filmi, sinemaların en sevilen filmleri arasındaki yerini almıştır. Bu zaman kadar 3.562.673 insan tarafından izlenen ve yayınlandığı salonları tamamen dolu olan bu filmi izlerken aksiyona doyacaksınız.

 

Hesaplaşma full hd izle

 

Filmin konusunu ele aldığımız da ne kadar ilginç bir konuya sahip olduğuna hep birlikte tanıklık edeceğiz. Eski box dövüşçüsü olan Wills, uzun zaman boyunca bu sporu yaptıktan sonra dünya şampiyonluğuna kadar ulaşmış ve büyük başarılar elde etmiştir. Fakat artık bu spordan sıkılan adam, sporu bıraktıktan kısa bir süre sonra meteliksiz kaldığını fark eder. Geçimi oldukça zorlaşınca bir akrabasının vasıtası ile mafya lideri ile tanışır. Mafya lideri böyle bir dövüşçünün kendi adamı olmasını ister ve ona yanında çalışması için büyük paralar teklif eder. Bu paralar karşısında teklifi hemen kabul eden Wills, görevinin ne olduğu hakkında bir bilgiye sahip değildir. Tahsilat işlerine bakacağını öğrendiğinde ise istemeyerek te olsa bu teklifi kabul eder. Mafyanın alacaklarını toplayacak olan bu adam aldığı ilk işi eline yüzüne bulaştırır. Hesaplaşma tek parça izle adlı filmin konusuda buradan sonra başlar. Daha ilk işte gücünü unutup dövdüğü adamın ölümüne sebep olan Wills, polisin peşine düşmesi ile birlikte mafyayı da zor durumda bırakmış olur. Artık sadece polisin peşinde olmadığını anlayan adam, mafyanın kendisini yok etmek için adamlarını da peşine taktığını öğrendiğinde onlarla hesaplaşmak için polisler ile iş birliği yapacaktır.

 

Hesaplaşma 720p izle filmi ülkemizde vizyona gireli 1 hafta olmasına rağmen 563.377 kez sinemalarda izlenmiştir. Aksiyon film sevenler için birebirdir ve sitemize hd kalite de tek parça olarak eklenmiştir. Bu tarz benzer filmleri sevenler Kara su adlı filmimize de göz atabilirler.

4 yorum bulunmaktadır: "Hesaplaşma Türkçe Dublaj Full izle – The Debt Collector Dövüş Filmi"
 1. ela 10 Haziran 2018, 13:36

  Hesaplaşma zledigim en iyi film aksiyon hepsi var. mükemmel diyecek söz yok

 2. sevda 10 Haziran 2018, 13:36

  Yav yok böğle filmyaa kaç kere izlim filme fena yometmenden oyunulardan bu filme emek veren hekesten eşekkür ederim

 3. abdulkadir 11 Haziran 2018, 22:06

  Hesaplaşma Film süper her şey güzel teşekkürler admin

 4. melih 11 Haziran 2018, 22:07

  Gerçekten çok başarılı bir site. Başta site yöneticisi olmak üzere bütün site ekibine çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık bağımlınız oldum. Bir film değil sitedeki her film çok iyi gerçekten. Başarılarınızın devamını dilerim.

Benzer Filmler