Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Her Şey Seninle Güzel 2018 Sansürsüz izle – Yerli En iyi Romantik Film

Film Bilgileri

Her Şey Seninle Güzel 2018 Sansürsüz izle – Yerli En iyi Romantik Film
720p

İki kadının bir adam için girdikleri rekabeti konu alan ve beyaz perde de oıldukça sevilen bir romantil film olan Her Şey Seninle Güzel sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.250.000 TL olarak açıklanmıştır. Her Şey Seninle Güzel izle adlı film sinemalar da 5.334.782 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Her Şey Seninle Güzel 2018 izle

 

Her Şey Seninle Güzel full hd izle adlı yerli romantik filmimizin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Uzun zamandır aşk yaşadığı Fırat adındaki delikanlı ile evlilik hayalleri kuran Deniz, erkek arkadaşının İzmir’deki köyüne gittikten sonra araların da yaşanan bir kavga ile birbirlerinden uzaklaşmalarını hissetmesi, kızın moralinin bozulmasına neden olur. Erkek arkadaşı daha önceden bu tarz kavgalar da devamlı kendisini aradığından dolayı bu duruma alışan Deniz, bu sefer kendisini aramayan ve hiç üzerine düşmeyen erkek arkadaşının kendisinden uzaklaştığını fark eder. Bunun nedenini öğrenmeyi kafaya koyan Deniz, hemen erkek arkadaşının bulunduğu köye doğru yola çıkar. Son derece kültürlü ve yakışıklı olan erkek arkadaşını şu zamana kadar bir çok kızın elinden alan Deniz, bu sefer de başka bir kızın sevgilisinin aklını çelmeye çalışıyor olabileceğini düşünür. Son derece güze ve alımlı bir kız olan Deniz, her seferinde kadınlığını kullanarak erkek arkadaşını elinde tutmuş, ve onun aklını çelmeye çalışan kızlardan oldukça güzel olduğu için bunu rahatlıkla başarmıştır. Erkek arkadaşının köyüne gittikten sonra Fırat kız arkadaşını karşısın da görünce büyük bir şok yaşar. Ne işi olduğunu kıza sorarak onu azarlayan Fırat, köyde kendisine son derece güzel ve alımlı yeni bir sevgili yapmıştır. Hatta Melisa adındaki bu kızla öyle bir aşamaya gelmişlerdir ki evlilik hazırlıkları bile başlamıştır. Bu durumu öğrenen Deniz ise erkek arkadaşı ile büyük bir kavga ettikten sonra köye yerleşmeye ve erkek arkadaşını Melisa adındaki kıza bırakmamak için savaşmaya karar vermiştir. Fakat bu sefer karşısın da İstanbul’un tam güzel olmayan kızları kendisine rakip değildir. İzmir’in harika köylü güzeli ve her erkeğin evlenmek isteyeceği bir rakibi vardır. Ne olursa olsun erkek arkadaşını bu kıza bırakmak istemeye Deniz ise köy de tanıştığı bir delikanlıdan yardım alarak bu ikiliye büyük oyunlar oynayacaktır.

 

Türkler tarafından son zamanlada yapılan güzel romantik filmler arasına adını altın harfler ile yazdıran Her Şey Seninle Güzel tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Üç Tepe adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Her Şey Seninle Güzel 2018 Sansürsüz izle – Yerli En iyi Romantik Film"

Benzer Filmler