Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Her Şey Mümkün Sansürsüz izle – Yerli Romantik Film 2017

Film Bilgileri

Her Şey Mümkün Sansürsüz izle – Yerli Romantik Film 2017
1080p

2017 yılının en garip Türk filmi olarak gösterilen ve dizilere de konu olmuş bir olayın anlatıldığı Her Şey Mümkün tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcılar tarafından 4.600.000 TL olarak açıklanmıştır. Film sinemalar da 1.782.383 insan tarafından izlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Her Şey Mümkün tek part izle

 

Her Şey Mümkün full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Evli ve büyük bir iş adamı olan Mehmet, karısından gizli yaşadığı gizli bir aşk sonrasında basına yakalanmış ve fotoğrafları çekilip şantaja maruz kalmıştır. Bu durum karşısında kendisinden büyük paralar talep eden bu adamın isteklerinin hiç bir zaman bitmeyeceğini bilen Mehmet kendi çapında başka çözümler aramaya başlamıştır. Karısını kaybetmey istemeyen bu adam bir akşam arabası ile gezerken kendisine tıpa tıp benzeyen bir adamı görür. Adeta tek yumurta ikizi gibi birbirini andıran bu iki insanlar bir araya gelirler. Mehmet, kendisine piyango çıkmış eski tesisatçı olan İbrahim’e başından geçenleri anlatır. Mehmet’in durumuna oldukça üzülen İbrahim adamın isteğini kabul eder. Bir müddet yer değiştirecek olan bu iki adamın hayatı bu saatten sonra tamamen değişecektir. Mehmet’in yerine geçen İbrahim ile soluksuz bir aşk yaşayan Mehmet’in sevgilisi Melis, İbrahim’e aşık olunca işler baştan sona karışacaktır. Her şeyi yoluna sokmak için planlar yapan Mehmet, her şeyi daha da çıkmaza soktuğunun ve sevgilisini kaybetmeye başladığının farkında vardığında her şey için çok geç olacaktır.

 

2017 yılının en sevilen filmleri arasında gösterilen ve Türk filmi olarak karşımıza çıkan Her Şey Mümkün 720p izle adlı filmi sitemizden hd kalite de ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Derin Sular adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Her Şey Mümkün Sansürsüz izle – Yerli Romantik Film 2017"
  1. unluel_hasan 11 Temmuz 2018, 15:24

    Türkler bu aralar gerçekten güzel filmler yapıyorlar. Fakat Her Şey Mümkün adlı film bence aralarında en başarılı olanı.

  2. dykedyers 11 Temmuz 2018, 15:24

    Her Şey Mümkün adlı film bence insanlara hayatta hiç bir şey den vaz geçmemelerini anlatıyor.

  3. tengricekirdegi 11 Temmuz 2018, 15:25

    Bu hayatta hiç bir şeyden vaz geçme. Her Şey Mümkün filminde anlattığı gibi bu hayatta her şey olabilir.

Benzer Filmler