Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Headshot izle full hd 2016

Film Bilgileri

Headshot izle full hd 2016
720p

Headshot izle filmi 2017 yapımı bir Endonezya filmi. Aksiyona doyacağınız bu macera, gerilim ve aksiyon türündeki başarılı yapım senenin iddialı filmlerinden biri. Özellikle aksiyon filmleri seven sinemaseverler için oldukça tatmin edici bir film sizleri bekliyor. Vücudu yara bere içerisinde olan Ismahel gözlerini bir hastanede açar. Ancak hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu, başına neler geldiğini hatırlayamaz. Ismahel ismini ise kendisini iyileştiren Ailin adındaki genç bir doktor vermiştir. Ismahel iyileşip hafızasını kazanmaya çalışırken bilmediği geçmişi peşini bırakmaz ve Ailin kaçırılır. Ismahel’in tek çaresi hafızasını geri kazanıp geçmişiyle yüzleşmek ve kaçırılan Ailin’i kurtarmaktır.

 

 

headshot full izle

 

 

Yönetmen koltuğunda aksiyon filmlerinin başarılı ismi olan Kimo Stamboel,  Timo Tjahjanto ikilisinin  oturduğu filmimizde aksiyon sinemasının usta işi bir yapıt karşılayacak sizi. Filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Iko Uwais ,  Julie Estelle ,  Very Tri Yulisman ,  Epy Kusnandar ,  Zack Lee gibi isimler. Asya sinemasının son dönemdeki önemli filmlerinden biri bu film.

 

 

117 dakika süren filmimiz başından sonuna kadar aksiyon ve maceranın bir an bile durmadığı son derece sürükleyici bir film. Bu filmi sitemizde full hd klitede sorunsuzca izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler