Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Hayat izle 2017 full hd

Film Bilgileri

Hayat izle 2017 full hd
720p

Hayat izle filmi 2017 yılında vizyona giren ABD yapımı bilim kurgu, gerilim, korku ve nefesleri kesmeyi başaran bir filmdir. Uluslararası Uzay istasyonu’nun altı üyesi Pilgrim adlı uzay aracı ile Marstan  getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşife de imza atıyorlar. Filmde de anlatılanlardan birisi ise Mars’ta hayat olduğunun şüphesiz kaçınılmaz olduğudur.

 

Hayat full izle

 

Filmde de anlatılanlardan birisi ise Mars’ta hayat olduğunun şüphesiz kaçınılmaz olduğudur. Getirdikleri örnek biyolojik özellikler göstermektedir. Fakat bir süre sonra biyolojik belirtiler gösteren deney sandıkları ile büyük bir ölüm kalım mücadelesine girişeceklerdir. Biyolojik özellikler göstermesinin yanı sıra, sanıldığından daha zeki ve kuvvetlidir. Bu uzay deneyi olumlu mu sonuçlanacak? Yoksa büyük bir felaketle mi burun buruna gelecekler? Cevabını öğrenmek için bu filmi sakın kaçırmayın.

 

Bu etkileyici gerilim, aksiyon, psikolojik film aynı zamanda muhteşem oyuncu kadrosu da sunmakta. Deadpool’a hayat veren Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal, Ariyon Bakare gibi usta oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini Daniel Espinosa yapmakta. Hayat filmi full hd olarak izlemeniz için sizlerle.. İyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler