Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Hayalet – Phantom Full HD izle (2013) – Savaş Filmleri

Film Bilgileri

Hayalet – Phantom Full HD izle (2013) – Savaş Filmleri
720p

Savaş filmlerinin güzel bir örneği olan Hayalet izleyicileri ile nihayet 2013 yılında buluşmayı başardı. İmdb puanlamasında 5.8 gibi bir puana layık görülen filmi 100 dakika boyunca seyrederken hiçbir şekilde sıkılmayacaksınız. Yönetmenliğini ve senaristliğini Yalnız Kalpler, White Squall gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı yönetmen Todd Robinson üstlenmektedir. Başrollerinde ise dünyaca ünlü ve başarılı oyuncu Ed Harris’i görmekteyiz. Ona eşlik eden  Julian Adams, Lance Henriksen, David Duchovny gibi oyuncularda yer almaktadır.

 

Phantom-izle

 

2. Dünya Savaşı’nın konu edildiği filmde bir an olsun sıkılmayacaksınız. Ayrıca Hayalet full hd izleme seçeneği ile de sitemizde yer aldığını vurgulamak isteriz. O zamanları çok başarılı bir şekilde kurgulayan yönetmen, mekan ve müzikleri ile de seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Filmde Ed adında bir donanma kaptanının zorlu mücadelesini konu ediniyor. Ed, Rus denizaltı donanmasının başarılı kaptanıdır. Bu zamana kadar birçok görevde bulunmuş ve hepsinde başarılı olmuştur. Bu sefer tecrübeli kaptana daha zorlu bir görev verilir. Rus denizaltının nükleer füzeleri bu başarılı kaptana emanet edilir ve zamanı gelince kullanılması gerektiği talimatı verilecektir. Fakat işler hiçte öyle yürümeyecektir. Ed başkalarının piyonu olduğunu er geç anlayacaktır. Artık masum insanların hayatları Ed’in ellerindedir. Phantom 2013 filmini izlerken zamanın su gibi akıp geçtiğini sizlerde göreceksiniz.

 

Ayrıca Hayalet Türkçe dublaj izleme seçeneği ile seyretmeninde keyfine varacaksınız. Film ilk başlarda biraz sıkıcı gibi gelsede ortalarına ve sonuna doğru gerilim ve heycan tırmanmaya başlayacaktır. Phantom tek parça 720p izleme seçeneğini de kullanmanızı tavsiye ederiz. Hayalet filmi full izleyebilir ve bu gerilim dolu tarihe sizlerde tanıklık edebilirsiniz. Hd film izlemenin kesintisiz adresi filmrax.com mutlu seyirler diler.

3 yorum bulunmaktadır: "Hayalet – Phantom Full HD izle (2013) – Savaş Filmleri"
  1. ozmo 20 Ağustos 2015, 20:09

    2. dünya savaşı güzel anlatılmış. Özellikle o kısıtlı imkanlara rağmen görsel efektler başarılı. Bu tarz eski filmleri çok severek seyrediyorum. Öneririm filmi…

  2. melike 25 Ekim 2015, 17:11

    sağlam bir yapım, teşekkürler admin.

  3. Samet ozm 30 Aralık 2015, 17:57

    Deniz altı filmleri muhteşem ben bu nedenle izledim izlemeye değer boşa zaman kaybı değil hayalet izlerken iyi bir gün geçirdim.

Benzer Filmler