Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Hayalet Hikayesi izle 2017 full hd

Film Bilgileri

Hayalet Hikayesi izle 2017 full hd
720p

Hayalet Hikayesi izle filmi 2017 çıkışlı bir dram ve gerilim filmi. Son yılların başarılı filmlerinden olan yapımımızda; Maureen büyük şehirlerdeki zengin insanlar için alışveriş yapan bir alışveriş uzmanıdır. Onlar için kıyafet ve aksesuarlar satın alıp çeşitli görevler yapmaktadır. Paris’de yaşamasına rağmen Londra ve başka sitelere seyahat etmektedir. İkiz erkek kardeşi daha yeni vefat etmiştir ve ikisinde de aynı genetik kalp problemi bulunmaktadır. İkisi de ruh dünyası ile iletişim halinde olduklarına inanmaktadır. Kardeşi öldükten sonra Maureen ölümün ötesinde ona ulaşmak için onun evinde kalır. Kardeşinin sevgilisi Lara ise evi satmak istemektedir. Evin alıcıları ise evin mutsuz ruhlardan alındığından emin olmak istemektedirler. Daha sonra Maureen’e bilinmeyen bir numaradan mesaj gelmeye başlar, Maureen ise hayaletler ile iletişim halinde olduğuna inanır.

 

 

hayalet hikayesi türkçe dublaj full izle

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda Olivier Assayas adlı genç yönetmen oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kristen Stewart ,  Nora Von Waldstätten ,  Anders Danielsen Lie ,  Lars Eidinger ,  Sigrid Bouaziz gibi isimler bulunuyor. Filmimizin Imdb sitesi puanı ise 6.5 gibi iyi bir puan.

 

105 dakika boyunca sizi tesiri altına alacak yapımımız dram ve gerilimin ustalıkla yan yana geldiği bir yapım. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler