Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Hayalet Hikayeleri 2018 Tek Parça izle – İngiltere Gerçek Korku Filmleri

Film Bilgileri

Hayalet Hikayeleri 2018 Tek Parça izle – İngiltere Gerçek Korku Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve İngiltere’de yaşanmış hayalet olaylarının ardı ardına beyaz perdeye aktarıldığı Hayalet Hikayeleri Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 euro olarak açıklanmıştır. Hayalet Hikayeleri izle adlı film sinemalar da 3.644.863 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Hayalet Hikayeleri 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Goodman adındaki bir adam, ölümden sonra yaşamın olmadığını, hayaletlerin var olmadığını ve insanların öldükten sonra ruhlarının asla öteki alem de huzur bulup yada cezalandırılmadığını düşünen bir psikologtur. Bu adamın bu tavırları sonrasın da fikirlerini değiştirebilecek bir şey karşısına çıkmaması tavırlarının ve düşüncelerinin daha da ser olmasına neden olur. Bu tavırlarından oldukça rahatsız olan sonsuz kuvvet yaratıcı Tanrı, bu adamın fikirlerini değiştirecek bir olay yapar. Mezarların boyutundan adamın karşısına bir kitap çıkarır. Bu kitabın içerisin de İngiltere’de yaşanan 3 hayalet olaylarının içerikleri mevcuttur. Bu kitabın içerisin de yazanları okuduktan sonra kendi mantığı ile uyuşmayan bu olayların boş olduğunu kanıtlamak için, yaşanmış olaylar hakkında tek tek internetten araştırmalar yapar. Bu araştırmalar sonrasın da insanların yorumlarına anlam veremeyen Goodman, sonunda bu olayların yaşandığı dosyaları alarak tek tek kendisi üzerine gitmeye karar vermiştir. Fakat olayların derinlerine indikçe yaşanan olayların kendisini devamlı köşeye sıkıştırması ve mantıklı bir açıklama bulamaması, Goodman’ın düşüncelerinin tek tek değişmesine neden olmaktadır. Her ne olursa olsun kendi bildiğinin doğru olduğuna inanan bu profesör eski hocasından yardım almaya karar verir. Kendisi gibi düşünen hocası ile birlikte araştırmalara devam edecek olan bu ikili, yaşayacakları korkunç olaylar sonrasında hayatları boyunca yanlış düşündüklerini anlayacaklardır. Hayalet Hikayeleri full hd izle adlı film de Tanrı’nın ne kadar güçlü olduğunu ve isterse insanların kaderlerine nasıl etki edebileceğine tanıklık edeceksiniz.

 

Son zamanların en korkunç yabancı filmlerinden olan ve Türk filmlerinden bile korkunç olduğu savunulan Hayalet Hikayeleri tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sosyopat adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler