Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Güzel ve Çirkin izle 2017 full hd altyazılı

Film Bilgileri

Güzel ve Çirkin izle 2017 full hd altyazılı
720p

Güzel ve Çirkin izle filmi, 2017 yılında vizyona giren bilim-kurgu, müzikal, fantastik dalda bir filmdir. Çocukluğumuzdaki en unutulmaz bu animasyon çizgi filmi, bu yıl karşımıza tam teşekkürlü müzikal tadında beyazperde’de bizlerle buluşuyor.

 

 

Kendisine düşmanları tarafından büyü yapılıp hayvana dönüşen yakışıklı prens, aynı yapılan büyüden uşakları da nasibini almıştır ve konuşan birer eşyalara dönüşmüştür. Prens bu uşakları dışında başkasının olduğu yerde yaşayamamaktadır. Prensin kaderini belirleyecek tek bir yol vardır.. 10 Yıl içinde hiçbir şekilde kendisine aşık olmayacak bir kadın çıkmazsa, prens sonsuza denk hayvan olarak kalacaktır. Maurice adlı bir adam prensin şatosuna izinsiz girer ve tutsak edilir. Kızı bu haberi alınca babasını kurtarmaya çalışacaktır, aynı zamanda prens ve Maurice’nin kızının da yolları bir nevi kesişecektir. En güzel animelerden biri olan Güzel ve Çirkin, sinema dünyasında inanılmaz bir başarılı bir yer edindi ve bize tadından yenmez bir oyuncular da sunuyor.

 

En güzel animelerden biri olan Güzel ve Çirkin, sinema dünyasında inanılmaz bir başarılı bir yer edindi ve bize tadından yenmez bir oyuncu kadrosu da sunuyor. Emma Watson, Luke Evans, Dan Stevens gibi kült oyuncular da yer alıyor. Film dünya çapında 350 milyon dolar hasılat elde ederek 2017 yılının en iyi çıkış yapan filmi oldu. Bu muhteşem görsel şöleni izlemeniz için sizleri sitemizde film ile baş başa bırakıyoruz..

Benzer Filmler