Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Güç Bende Artık Full Hd izle – Absolutely Anything 2016 Filmleri

Film Bilgileri

Güç Bende Artık Full Hd izle – Absolutely Anything 2016 Filmleri
720p

2016 yılının en çok sevilen uzaylı filmlerinden olan ve macera ile komediyi bir arada barındıran Güç Bende Artık Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Dünya sinemasında yayınlanan bu film 12.726.588 insan tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Güç Bende Artık 1080p full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum, Güç Bende Artık full hd izle adlı filmde öğretmenlik yaparak hayatını kazanan Neil Clarke adındakiş bir adam, küçük yaştaki çocukların beyinlerinin gelişmesi için özel bir okulda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Müdür tarafından oldukça dışlanan ve her seferinde azarlanan bu adam ekmek parasını kazandığı için bu durumlara sabır etmektedir. Aynı zaman da komşusuna da aşık olan fakat bir türlü açılmaya ve yaklaşmaya cesaret edemeyen bu adam hayatından pekte memnun değildir. Evrendeki gezegenleri tek tek gezen ve kendilerine dost olabilecek varlıkları araştıran bir uzaylı kabilesi sıra dünyaya geldiğinde burdaki insanlardan birini denemeye karar verir. Eğer insanlar gerçekten iyi ve dost canlısı ise dost olmaya karar verirler. Fakat değillerse diğer gezegenler gibi dünya gezegeni de yok edilecektir. Bu sebepten dolayı seçtikleri adama her şeyi yapabilme gücü verecekler ve bu adamı izlemeye alacaklardır. Taktir edersiniz ki bu adam Neil Clarke olacaktır. Komşusuna açılamayan ve her seferinde müdürü tarafından azarlanan Clarke, eline geçen bu fırsar sonrasında istediği her şeye sahip olabilecektir. Fakat bunu tamamen dikkatli bir şekilde yapması gerekir. Yapacağı en ufak bir hata hayatından ziyade dünyanın yok olmasına sebep olacaktır.

 

Uzaylı konusunu komik bir şekilde ele alan ve en gerçekçi uzaylı filmi olarak lanse edilen Güç Bende Artık tek parça izle adlı film hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Genesis adlı filmimize de web sitemizden ulaşabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Güç Bende Artık Full Hd izle – Absolutely Anything 2016 Filmleri"
  1. nihatk29 11 Temmuz 2018, 15:34

    Güç Bende Artık filmi son derece güzel. Ama daha güzel filmler de var. Onları izleyin bence boş zamanınız da buna bakın

  2. umut1isim 11 Temmuz 2018, 15:34

    Tamam film güzel ama bence Türk filmleri Güç Bende Artık adlı filmden daha güzel ve komik.

  3. sefilbaykus19 11 Temmuz 2018, 15:34

    Güç Bende Artık filmi bence çok komik. Kolaçino kadar güldüm.

Benzer Filmler