Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Grinin Elli Tonu izle – (2015) Fifty Shades of Grey Full HD

TEK PART SEÇENEĞİ ALTYAZILIDIR.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Grinin Elli Tonu izle – (2015) Fifty Shades of Grey Full HD
720p

Sinema perdesinin yatak odasındaki sıcaklıklar üzerinden yansıtmış olduğu filmlerin yeri her daim bir başkadır. Özellikle de roman uyarlamaları ile birlikte bütünleşmekte olan öykülerin sahici bir kurgusallığa bağlanması da ortaya oldukça kusursuz sonuçlar çıkarabilmektedir. İşte bu kusursuzluklar içerisinde dram ve heyecan filmleri kategorisinde kendisine yer edinen Grinin Elli Tonu izle filmi de, efsanevi romana hayran kalanlar için oldukça sağlam çıkarımları içerisinde bulundurmaktadır. Özellikle de romanın sahip olduğu kışkırtıcı konunun satır aralarından taşarak beyaz perdede can bulması pek çok kesim tarafından heyecanla karşılandı.

 

grinin-elli-tonu-izle

 

Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle formatına da sahip olan filmin konusu ise oldukça dikkat çekici. Sam Taylor tarafından yönetilen filmin merkez noktasında edebiyat öğrencisi olan genç ve güzel Anastasia’ nın zengin iş adamı Christian Grey ile arasında alevlenen sadomazosişt ilişki bulunmaktadır. İlk başlarda oldukça hoş ilerleyen bu iletişim Christian’ ın Anastasia’ dan olağan dışı cinsel beklentilerde bulunmasıyla birlikte çok daha farklı kulvarlara girecektir. Her sahnesinde ayrı bir haz ve heyecan bulunduran Grinin Elli Tonu hd film izle modunda da sizlere güzel bir sinema deneyimi yaşatabilecektir. Bu filmi izlerken erkekler ve kadınlar, özellikle erkekler kendinden geçebilir.

 

Vizyona girmiş olduğu dönem toplamda 571 milyon dolar hasılat elde eden ve 125 dakika olan film için pek çok kesim şimdiden gelecek olan devam serilerini beklemektedir. Sizlerde Grinin Elli Tonu 720p izle filmini kaliteli bir görüntü akışı ile seyredebilirsiniz. Tüm sinema severlere iyi seyirler dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Grinin Elli Tonu izle – (2015) Fifty Shades of Grey Full HD"
  1. Serep 3 Mayıs 2016, 22:32

    Filmi izlerken mahfoldummm

  2. Ceylin 28 Haziran 2016, 23:58

    Film hakkında çok olumsuz yorum okudum. Yok bilmem pornografik bir film, yok senaryo şöyle yok oyuncular böyle. İnanmayın arkadaşlar hiçbirine. Müthiş bir film. Eğer sapıkça duygularla seyretmezseniz gerçekten filmin ana temasını anlayacaksınız. Kesinlikle ön yargılı seyretmeyin filmi.

  3. unal 8 Ağustos 2018, 15:32

    gercekten guzel ve anlamli film yapimi seyretmete deyer film

Benzer Filmler