Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Godzilla Full HD Türkçe Dublaj izle (2014)

Film Bilgileri

Godzilla Full HD Türkçe Dublaj izle (2014)
720p

2014 yılında vizyona giren Japonya ve ABD ortak yapımı Godzilla izlerken; aksiyon, gerilim ve macerayı bir arada yaşayacaksınız. Baştan sona yoğun bir tempo ile devam eden bu harika yapım Gareth Edwards imzası taşımakta. Genç yönetmeni, daha önce çektiği İstila ve Ayın Gölgesinde filmlerinden tanıyorsunuz. Yine bu filmde de bilim kurguyu gerilimle iyi harmanlamış. İMDB sitesinde 6.5 puan ile oylanan film, Türkiye de seyirciden 7.5 gibi yüksek bir puan almayı başardı. 124 dakika süren bu enfes filmi sitemizde; Godzilla full hd izleyebilirsiniz.

 

Godzilla-izle

 

İlk 1954 yılında çekilen film ile başlanan Godzilla serisinin devamı niteliğindeki bu 2. filmde macera dolu dizgin devam etmekte. Bu sefer devasal büyüklükte geri dönen canavarımız eskisiden daha güçlü ve tehlikelidir. İnsanoğlunun ona verdiği zararı unutmayan Godzilla, bu filmde intikam almak için gücünü ortaya koyacaktır. Radyoaktif kimyasalları da vücudunda barındıran dev canavar, tüm acımasızlığı ile insanlara saldıracaktır. Tabiki insanoğluda bu tehlikeli yaratığı alt edebilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Godzilla Türkçe dublaj izleyedebileceğiniz bu dev bütçeli filmi kaçırmamalısınız. Aksiyonun tavan yaptığı ve görsel efektlerle de desteklenen filmde gerilime doyacaksınız. Ayrıca yine aksiyon severler için sitemize eklediğimiz serinin 2. filmi Kaptan Amerika 2 izlemenizi de tavsiye ederiz.

 

Filmde Godzilla sahnelerinde kullanılan efektler iyi hazırlanmış diyebilirim. İlk başlarda biraz ağır ilerleyen film, ortalara doğru temposunu artırmaya başlıyor. Efektlerden hariç oyunculuklarda gayet başarılı. Özellikle Aaron Taylor-Johnson’nın performansını alkışlamak lazım. Filmde kullanılan müziklerde enfes hazırlanmış. Godzilla 2014 filminin final sahnesi ile de 2. filme göz kırpan bu başarılı yapımı kaçırmamalısınız. Vizyona girdiği anda sitemizde Godzilla 2 izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler