Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Göç Yolu Elveda Balkanlar Sansürsüz izle – 2018 Geçmiş Dönem Filmleri

Film Bilgileri

Göç Yolu Elveda Balkanlar Sansürsüz izle – 2018 Geçmiş Dönem Filmleri
720p

1. Dünya Savaşı’ndan önce olan Balkan Savaşları sonrasında yenik düşen Osmanlı’nın ardından Balkanlar da yaşayan Türklerin geri dönüş yolunda yaşadıkları acıları beyaz perdeye aktaran Göç Yolu Elveda Balkanlar sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Göç Yolu Elveda Balkanlar izle adlı film sinemalar da 3.734.367 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Göç Yolu Elveda Balkanlar tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli kıllanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Osmanlı’nın girmiş olduğu büyük Balkan Savaşı’ndan yenik ayrılmasının ardından Balkanlar da yaşayan Türk halkı oldukça büyük ziyetlere maruz kalırlar. Savaştan yenik ayrılan Türk Devleti’nin vatandaşı olarak balkanlar da yaşaayan Türkler, soykırıma maruz kalmış ve bir çok vatandaş oralar da katledilmeye başlanmıştır. Bu durumdan kurtulmak için yenik Osmanlı devletinden yardın isteyen bu insanlar zor durumda olan Osmanlı’dan yardım alamayınca kendi başlarının çaresine bakmaya karar verirler. Bu sıra da TBMM hükümetini kuran Atatürk, Balkanlar da katledilen Türk halkının oradan alınarak ülkeye getirilmesi için gizli bir askeri ekip kurar. Bu askeri ekibin amacı gizlice oradaki insanların tahliyesini sağlayıp anavatanların da göç etmelerine yardımcı olmaktır. Kurtuluş Savaşı başlatacak olan Atatürk en azından buradan gelecek insanları da Kurtuluş Savaşı’n da kullanarak en azından asskeri gücü arttırmak ve vatanın kurtuluşu için onların da yardımcı olmasını ummaktadır. Gizlice Balkanlara giren Atatürk’ün kurduğu ekip sabah aydınlanmadan buradaki insanların tamamını tahliye etmek ile görevlidir. Fakat çıkacak aksilik sonrasında tam Balkanların ortasın da kalan ve havanın aydınlanması ile ortada kalan bu insanlar düşman askerlerinin saldırılarına uğrayacaktır. Bu durumu haber alan Atatürk ve kurmayları bu durumun bir an önce halledilmesini emrederek elindeki tüm askeri güçleri Balkanların ortasınaa gönderme kararı alır. Bu sıra da bunu haber alan Balkan Devletleri yeni bir savaşa hazır olmadıklarını düşünerek göç edecek olan Türk halkına müsade etmek zorunda kalırlar. Göç Yolu Elveda Balkanlar tek parça izle adlı filmde Atatürk’ün gizli kalmış başarılarından bir tanesi beyaz perdeye aktarılmıştır. Atatürk’ün bu millet için yaptıkları sonsuza kadar yaşayacak ve unutulmayacaktır.

 

2018 yılının en samimi filmlerinden olan ve Atatürk’ün bir kahramanlığını daha konu alan Göç Yolu Elveda Balkanlar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Overlord Operasyonu adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Göç Yolu Elveda Balkanlar Sansürsüz izle – 2018 Geçmiş Dönem Filmleri"

Benzer Filmler