Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Gizli Güzellik izle 2016 dram filmleri full hd 720p

Film Bilgileri

Gizli Güzellik izle 2016 dram filmleri full hd 720p
720p

Gizli Güzellik  izle filmi 2016 çıkışlı ram konulu bir Amerikan filmi. Oldukça ünlü starları bünyesinde barındıran filmimiz bu senenin göz dolduran filmlerinden biri olmayı başardı. Filmimiz sinema yazarlarından birçok övgü aldı. Filmimizde; New York’ta reklamcılık yapan Howard (Will Smith) yaşadığı trajik bir olayın ardından hayatla olan bağlarını koparmıştır. Arkadaşları (Kate Winslet ve Edward Norton) ona destek olmaya ve sıkıntısını hafifletmeye çalışsa da çabaları başarısız olmaktadır. Sonunda bir terapi grubuna yazılan Howard yeni insanlarla tanışma ve konuşma fırsatını yakalar. İnsanları birbirine bağlayan üç kavramın; ölüm, zaman ve sevgi olduğunu söyler. Bunun üzerine bu üç kavrama mektuplar yazarak içini rahatlatmayı amaçlar ama hiç beklemediği bir şey olur ve yazdığı mektuplara zaman, ölüm (Helen Mirren) ve sevgiden (Keira Knightley) bizzat cevaplar alması, onun hayata olan bakış açısını tekrar gözden geçirmesine sebep olur.

 

 

gizli güzellik filmini izle

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise David Frankel. Frankel bu tazr filmlerin aranabilecek en usta ismi. Filmimizin oyuncu kadrosunda ise Will Smith ,  Kate Winslet ,  Keira Knightley ,  Edward Norton ,  Helen Mirren gibi yıldızlar bulunuyor. Film adeta yıldızlar geçidi. Filmin tüm zamanların en iyi film derecelendirme sitesi Imdb sitesinden aldığı puan ise 6.7 olarak belirlenmiş.

 

95 dakika süren yapımımız sarsıcı öyküsü ve içten hikayesi ile senenin iddialı ve akılda kalıcı filmlerinden. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler