Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Gizemli Büyükbaba Tek Parça izle – 2017 Filmi

Film Bilgileri

Gizemli Büyükbaba Tek Parça izle – 2017 Filmi
720p

Gizemli Büyükbaba Türkçe dublaj izle filmi 2017 yılında sinemalarda büyük ses getiren fantastik filmlerin başında gelmektedir. Gizemli Büyükbaba full hd izle adlı film ailecek izlenebilecek ve her yaşa hitap eden filmlerdendir. Vizyona girmesi ile birlikte 38 milyon insan tarafından izlenen bu harika film, diğer aksiyon filmlerinin yanı sıra aile ortamına uygun olması ile insanlarımızı adeta geçmişe götürmüştür.

 

Gizemli Büyükbaba Türkçe dublaj izle

 

Filmin konusunda; torunlarına küçük yaşlarından itibaren kendisinin yaptığı kahramanları anlatan bir büyükbaba olan Steve, torunlarının o yaşlarda anlattıklarına inanmaları ile övünmektedir. Fakat torunları büyüdükten sonra büyükbabalarının anlattığı olayların sadece masal olduğuna inanmaya başlarlar. Bu duruma oldukça bozulan Steve, torunlarına kendisinin doğa üstü güçleri olduğunu ispatlamaya karar verir. Fakat nasıl bir durumda ispatlayacağı konusunda bir fikri yoktur. Bir gün torunlarından birisinin kız arkadaşı kaçırılınca fırsat Steve’nin ayağıan gelir. Torunları her ne kadar güvenmese de büyükbabalarından yardım isterler. Doğa üstü güçlerini ispatlama fırsatı eline geçen bu yaşlı adam hemen harekete geçecektir.

 

38.564.456 kez izlenerek insanların geçmiş yıllardaki aile filmlerine olan hasretine son veren Gizemli Büyükbaba tek part izle adlı filmi filmrax adresinden tek parça ve hd kalite de izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemize bu gün eklenen kaçış adlı filmi izlemek için linki tıklamanız yeterlidir.

2 yorum bulunmaktadır: "Gizemli Büyükbaba Tek Parça izle – 2017 Filmi"
  1. ümit 27 Mayıs 2018, 17:41

    gizemli dede 😀

  2. celibonlubts 27 Mayıs 2018, 17:41

    çok iyi yaa 😀

Benzer Filmler