Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Genesis 2018 Türkçe Altyazılı izle – Bilimkurgu ve Cinayet Filmleri

Film Bilgileri

Genesis 2018 Türkçe Altyazılı izle – Bilimkurgu ve Cinayet Filmleri
720p

2018 yılının en etkileyici bilim kurgu filmleri arasında olan ve izleyicilere kıyamet sonrasını anlatan Genesis full hd izle adlı filmin izlenme sayısı yapımları tarafından 1.562.368 kişi olarak açıklanmıştır. Aynı zaman da yapımcılar bu film için 18.000.000 dolar harcandığını da ek bilgi olarak vermişlerdir.

 

Genesis tr dublaj izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Bilindiği üzere kıyamet koptuğu zaman dünya üzerinde hiç bir canlı kalmayacaktır. Bu müslümanlar arasında bilinen bir gerçektir. Fakat bu filmde kıyamet sonrasında hayatta kalan insanların daha sonradan nasıl yok oldukları anlatılmaktadır. Büyük kıyameti yaşadıktan sonra insanüstü çabaları ile hayatta kalan ve yerin katlarca dibinde yaşamaya alışan bir grup insan, yiyecek stokları bittikten sonra yer yüzüne çıkıp yiyecek bulmaya karar verirler. Fakat dışarı da hala zifiri bir karanlık ve öldürücü bir sıcaklık olduğundan dolayı hiç bir insan oğlu dışarı çıkamaz. Bu durumda aralarında bir karar alan bu bilim insanları bir yapay zeka robotu yapmaya başlarlar. Yaptıkları robotları bir kaç işte kullandıktan sonra üstün bir zekaya sahip olan robot, insanların işlerini yapmak yerine hayatta kalabilen tek canlı olduğunu anlayınca, son kalan insanları da yok etmeye karar verir. Bu durum karşısında geceleri kendisi gibi robotlar yapmaya başlayan bu yapay zeka robotu bir gece an sızın bu insanlara saldıracaktır. Genesis 720p Türkçe dublaj izle adlı filmde kıyametten kimsenin kaçamayacağının konu alınması, insanların kıyamete olan inancını daha da artırmıştır.

 

Son derece gerçekçi sahnelere sahip olan ve izleyicileri adeta heyecandan yerinden oynatan Genesis tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve full tek part olarak eklenmiştir. Aynı zaman da buna benzer bir film izlemek isterseniz Zamanda Kıvrılma adlı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Genesis 2018 Türkçe Altyazılı izle – Bilimkurgu ve Cinayet Filmleri"
  1. remzi 10 Temmuz 2018, 01:07

    beş para etmez zaman kaybı

  2. CheapHotAlts 11 Temmuz 2018, 15:23

    Adamlar Genesis filmi ile bilim kurgu filmlerine yeni bir akım getirdiler. Helal olsun

  3. Suna 11 Temmuz 2018, 15:23

    Genesis 2018 yılının bence en ilginç filmi. Ben Almanya da yaşıyorum ve devamlı sitenizi takip ediyorum sayın admim.

Benzer Filmler