Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Geçit Yok – The Last Stand Full izle – Arnold Schwarzenegger Filmleri

Film Bilgileri

Geçit Yok – The Last Stand Full izle – Arnold Schwarzenegger Filmleri
720p

Yılların eskitemediği efsanevi oyuncu Arnold Schwarzenegger’in başrollerinde yer aldığı Geçit Yok izleyiciden tam not almayı başardı. 2013 yılında vizyona giren film imdb sitesinde 10 üzeriden 6.4 gibi yüksek bir puana layık görüldü. Daha önce Terminatör serisi ve son olarak Cehennem Melekleri 2, Cehennem Melekleri 3 filmleri ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu bu filmde de yine muhteşem bir performansa imza atmayı başarmış. Ona bu güzel filmde Genesis Rodriguez, Forest Whitaker, Johnny Knoxville gibi başarılı oyuncular eşlik etmektedir.

 

The-Last-Stand-izle

 

Aksiyonu bol bu filmi Geçit Yok full izleme seçeneği ile de seyredebilirsiniz. Filmde Şerif Owens, talihsiz bir operasyondan sonra ABD polis departmanındaki görevinden ayrılarak sessiz bir kasabaya yerleşir. Burada mütevazi bir hayat sürdüren Owens, bu küçük kasabada huzur içinde yaşamaktadır. Fakat bu huzurlu yaşamı uzun sürmeyecektir. Bir uyuşturucu baronu olan Cortez, bir sivil rehineyi de yanına alarak ABD sınırlarını geçmek istemektedir. Çünkü yasalar gereği ABD sınırlarını geçtiği an hiçbir hukuki yargılamaya maruz kalamayacaktır. Fakat ilginç bir durum söz konusudur. Cortez’in sınırları geçmek için plandığı güzargahın en son adresi emekli Şef Owens’ın bulunduğu kasabadır. Bu yüzden FBI, Şef Owens’dan bu operasyona katılmasını talep etmektedir. Bunun üzerine tecrübeli Owens kendi küçük grubunu kurup, bu suç makinesi olan Cortez’i durdurmaya çalışacaktır. Geçit Yok hd izleme seçeneği ile de sitemizde bulabileceğiniz film 110 dakika boyunca sizlere tempolu bir seyir zevki sunuyor.

 

Ayrıca yine sitemizde bulunan ve yine gerilim kategorisinde yer alan Hayalet filmi izlemeyi de ihmal etmeyin. Altyazılı filmleri sevmeyenler içinde Geçit Yok Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemize eklenmiştir. 66 yaşında olmasına rağmen ben hala buradayım diyen Arnold Schwarzenegger’in bu filmdeki performansınada değinmeden olmaz. The Last Stand izlemeden aksiyon filmi seyrettim demeyin.

3 yorum bulunmaktadır: "Geçit Yok – The Last Stand Full izle – Arnold Schwarzenegger Filmleri"
  1. yakup 26 Mayıs 2015, 09:12

    Bir filimde Arnold Schwarzenegger varsa hiç sormanza bile gerek yok, macera ve aksiyonun bol olduğu seyrine doyum olmayacak sahneleriyle çok mükenbel bir film olduğunu düşünüyorum, aynı zamanda filmrax’a teşekkür ediyorum.

  2. alicano 25 Ekim 2015, 16:57

    çok etkileyici bir film

  3. guney 23 Haziran 2016, 06:01

    Bir filimde Arnold Schwarzenegger varsa hiç sormanza bile gerek yok, macera ve aksiyonun bol olduğu seyrine doyum olmayacak sahneleriyle çok mükenbel bir film olduğunu düşünüyorum, aynı zamanda filmrax’a teşekkür ediyorum. emeginise salik

Benzer Filmler