Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Geçiş Filmi 2018 Tek Parça Full Hd izle

Film Bilgileri

Geçiş Filmi 2018 Tek Parça Full Hd izle
720p

Geçiş filmi 2018 yılının dram türleri arasına adını yazdırmış olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir filmdir. Geçiş izle adlı filmde iki kardeşin kendilerine kalan miras sonrasında hayatlarının nasıl değiştiği ve mahvolduğu konu alınmaktadır.

 

Geçiş full hd izle

 

Geçiş tek parça izle filminde iki kardeş hayatları boyunca birbirlerinden ayrılmamış ve ne yapsalar birlikte yapmıiş iki delikanlıdır. Bu siyahi gençlerin durumların her ne kadar çok iyi olmasa da hayatlarında mutluluk eksik olmaz. Zamanlarının çoğunu birlikte geçirerek ve aktiviteler yaparak geçiren bu gençleri günü kurtardıktan sonra çalışmayı bırakır ve eğlenmeye giderler. Bu şekilde mutlu ve huzurlu süren hayatları, hiç tanımadıkları akrabaları tarafından kendilerine kalan 5 milyon dolar ile tamamen değişir. Parayı aldıktan sonra çok güzel bir hayatları olacağını hayal eden bu ağabey ve kardeş, aksine hayatlarındaki huzuru ve mutluluğu tamamen kaybetmeye başlarlar.

 

Aldıkları mirasın hiç tanımadıkları akrabalarından kalmasından dolayı bu parayı hak etmediklerini düşünmeye başlayan kardeşlerin, zengin olduktan sonra naşlarına gelen dram dolu hikayelerini geçiş Türkçe dublaj izle adlı filmde izleyeceksiniz. 2018 yılının bir diğer dram filmi olan kızıl serçe adındaki filmimiz de ilginizi çekebilir.

1 yorum yapılmış "Geçiş Filmi 2018 Tek Parça Full Hd izle"
  1. cetincetindor 27 Mayıs 2018, 17:30

    son zamanlarda izlediğim en güzel film diyebilirim

Benzer Filmler