Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Gece Gelen 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gizemli Korku Filmi

Film Bilgileri

Gece Gelen 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gizemli Korku Filmi
720p

2018 yapımı olarak karşımıza çıkan ve işlenen cinayetlerin korkunç noktalara gelmesini konu alan Gece Gelen Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gece Gelen izle filminin sinemalar da 3.157.298 kişi tarafından izlendiği ise resmi kayıtlara geçmiştir.

 

Gece Gelen 720p izle

 

Gece Gelen full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, yüzlerce insanın kaçırılıp kaybolmasıyla şüpheye düşen ülke o insanları bulmak için istihbarat ajanlarına haber verir. Ancak kayıp olan insanların hepsi bir ormanda ölü bulunur. Şüphe çeken tarafı ise o kadar insanın aynı yerde ölü bulunmasıdır. Kaçırdığı insanları canice öldüren katil cinayete kurban giden insanların hepsinin yanına not bırakır. katil bir şeylerin ortaya çıkması için çabalıyordur. Bir aile bu ormanın yanındaki dağlık eve taşınır. Başta her şey çok güzel gider çok mutlu bir şekilde yaşam sürerler. Evin babası Tom bir anda kaybolur ve ne kadar arasalarda bulunamaz. Ailesi polise haber verir ve beklemeye devam eder. Evin içinde bulunan her zaman kilitli olan kırmızı bir kapı vardır. Bu kapının içinden tuhaf tuhaf sesler gelmektedir. Evde yaşayan aile bu durumdan dolayı çok tedirgindir. Anahtar sadece evin babası Tom’dadır. Ancak evin en büyük oğlu bu kapının açıldığını görür. Korktuğu için kimseye birşey söyleyemek istemez ancak korkmadan bu durumu herkese söylemelidir. Bir akşam yemeğinde oğlan kapıyı açık gördüğünü ve için de bir takım tuhaf şeyler olduğunu söyler. Kırmızı kapılı odanın içinde yüzlerce ceset vardır. Bu durumdan dolayı telaşlanan aile evden kaçmak için hazırlandıkları sırada evin en büyük oğlunu bulamazlar. Her yerde arasalarda babası gibi oda kaybolmuştur. Anne eşi ve oğlunu bu ıssız yerde bırakmak istemez. Onlar bulunana kadar bu evde yaşamaya devam eder. Baba Tom bir gün kan revan içinde eve döner ve oğlanın onu öldürmeye çalıştığını söyler. Onu kaçıran kişi oğludur. Bunca zaman boyunca oğlanın tek isteği kız kardeşinin ölümünden sorumlu ve ona yardım etmeyen kim varsa onları öldürmektir. Ormanda olan bütün cinayetlerin sebebi budur. Kız kadeşi acılar içinde ölürken kim yardım etmekten korkmuşsa hepsinden intikam alır. Babası Tom’da, kızını kurtarmak için hiç bir şey yapmamıştır. Oğlan tüm ailesini katledip en son kendini öldürür. Kendisini öldürmeden önce evin içine bir not bırakır. Notun içinde ise acı insanı korkunç bir canavara dönüştürür yazıyordur.

 

Son zamanlarda Amerika’da işlenen gizemli cinayetler hakkında insanları bilgilendirmek için yapılan Gece Gelen tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bizi İzliyor adlı korku filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Gece Gelen 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gizemli Korku Filmi"

Benzer Filmler