Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Gece Dünyayı Yuttuğunda 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Korku Filmi

Film Bilgileri

Gece Dünyayı Yuttuğunda 2018 Türkçe Dublaj izle – Fransa Korku Filmi
720p

2018 yılının en güzel zombi filmlerinden olan ve izleyicileri oldukça derinden etkileyen Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gece Dünyayı Yuttuğunda izle filmi yapımcıların açıklamalarıan göre 6.235.382 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Gece Dünyayı Yuttuğunda 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yaşayan ölülerin istilasına uğramış bir adamın konusunu ele almaktadır. Yapılan bir deney sonucunda ölen insanlar zombiye dönüşür. Şiddetli bir parti sonucunda uyandığında kendisini bir apartman dairesinde bulur. Bu duruma çok sinirlenen Sam apartman dairesinden çıkmak ister. Ancak evin etrafında hiç beklenmedik bir biçimde tuhaf varlıklar vardır. Bu varlıklar Sam’a saldırmaya çalışırlar. Olanlar hakkında hiç bir fikri olmayan Sam için zorlu bir dönem başlamaktadır. Sokaklarda, çevresinde ondan başka hiç kimse yoktur. Sam bunun sebebini öğrenmek istese de etrafında hiç insan olmadığı için hiç birşey soramaz. Ancak gördüğü bir adam sayesinde her şeyi öğrenir. Paris sokakları yaşayan ölüler yüzünden işgal edilmiştir. İnsanlar evlerine, dükkanlarına saklanmış korunma bekleyen bir vaziyettedir. Sam bu durumun sadece bir gecede nasıl gerçekleşebildiğini öğrenmek ister. Çünkü kendisini apartman dairesinde bulmadan önce ortada hiç bir şey çoktur. Yaşayan ölüler etraftaki bazı insanları da kendilerine benzetmektedirler. Bu yüzden gittikçe çoğalmaktadırlar. Sam bu durumun partiyle ilgili olup olmadığını düşünür ve parti evine gider. Eve gittiğinde karşılaştığı şeyle şok olmaktadır. Arkadaşları da yaşayan ölü olmuşlardır. sam o geceyle ilgili bir şeyler hatırlamaya çalışır. Eve saldırı olduğunu, insanların birbirlerinden kaçtığını ve ölülerin sokaklara dağıldığını hatırlar. Peki ya Sam’ın bu korkunç olayla bir ilgisi varmıdır? Yaşayan ölüler Sam’ın peşine takılır. Sam ne yapacağını bilmeden gözlerini açtığı yere kaçarak gider. Kendisini yaşayan ölüleren korumak için eve barikat kurar. Ancak bu yaşayan ölülerden korunmak pekte kolay değildir. Çünkü yavaş yavaş hem çok güçleniyor hem de korkunç derecede kalabalıklaşıyorlardır. Yaşayan ölülerin istilası yanı sıra çeverede hiç bir insan yokken ve elindeki malzemelerle kendisini nasıl korumaya çalışacağını bilmiyordur. Bu yüzden daha çok savaşması ve güçlü kalması gerekir. Ancak güçlü kalması, gücünün de tükenmemesi gerekiyordur. Sam bu yaşayan ölülerin elinden kurtulabilecek midir? Tüm bu soruların cevabını Gece Dünyayı Yuttuğunda full hd izle adlı filmde bulacaksınız. Vizyonla beraber sitemizde bulunan bu filmi büyük bir keyifle izleyeceksiniz.

 

Zombilerin insanları nasıl yok etmeyi amaçladıkları ve bir insanın onlara nasıl karşı geldiğini konu alan Gece Dünyayı Yuttuğunda tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz  Black Klansman adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler