Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Foxtrot 2018 Türkçe Dublaj izle – İsrail Almanya Fransa Dram Filmleri

Film Bilgileri

Foxtrot 2018 Türkçe Dublaj izle – İsrail Almanya Fransa Dram Filmleri
720p

Son derece korkusuz bir evlat yetiştiren ve bir savaş sonrasında çocuklarının ölümü ile hayatlarını filme döken ailenin gerçek hikayesini konu alan Foxtrot Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 9.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Foxtrot izle adlı film dünya sinemasında 5.283.490 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Foxtrot Tr dublaj izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Tel Aviv kentine yerleşmiş olan Alman Michael ve Fransız Daphna Feldmann, evliliklerini burada yapan ve çok beğendikleri için Tel Aviv’e yerleşen Avrupali bir çifttir. Avrupa’dan daha güvenli gördükleri İsrail’de yaşamaya karar verdikten sonra bura da kendilerine ev alan aile evliliklerini ise bir çocuk ile taçlandırırlar. Erkek evlatlarının adını Jhon koyan ve İsrail vatandaşı yapan aile, çocuklarını askerlik çağına getirdikten sonra gururlu bir şekilde İsrail ordusuna askerliğini yapması için gönderirler. Askerlik sırasında askerliği çok seven ve meslek olarak bu mesleği tercih eden Jhon, girdiği sınavları ve mülakatları kazanarak ordunun içerisinde kalmayı başarır. Fakat Filistin ile devamlı savaş halinde olan İsrail, bir gece saldırısında Jhon adlı gencin öldürülmesi ile sarsılır. Jhon’un annesi ve babası çocuklarının ölüm haberini aldıktan sonra hayatlarının en üzücü aylarını beraber geçirirler. Fakat sonunda bu durumun kendisine bir şey kazandırmayacağını düşünen aile, çocuklarının ölümünden sonra en azından onun anısını yaşatmak için uzun uzuna çalışmaya karar verirler. Çocukları hayatta iken kendi hayatlarını devamlı kamera ile kayıt altına alan karı koca, bu durumu çocukları askerde iken de yapmışlardır. Sonunda çocuklarının rahmetli olduğu zamanlarını da kameraya alarak belgesel tadında bir film olarak tüm dünyaya izletmeye karar verirler. Hemen hazırlıklarına başlayan bu karı koca, çocukları olmadan hayatlarında neler yaptıklarını an be an kameraya alarak bunların özel noktalarını keser ve belgesellerine eklerler. Belgeselin tamamlandığına inanan bu karı koca bir yapımcı şirketine yaptıkları belgeseli atarlar. Yapımcılar tarafından oldukça beğenilen bu belgesek ufak ayarlar ile düzenlenerek beyaz perdeye aktarılmaya karar verilir. Aile filmin dünya sinemasında yayınlanmasını isteyerek, sinema gelirlerinin kimsesiz çocuklara bağışlanmasını talep eder ve herkesin gönlünde taht kurarlar. Foxtrot tek parça izle adlı film gerçek hayatta da gelirleri kimsesiz çocuklara bağışlanmış bir filmdir.

 

Bir ailenin çektiği belgesel de 3 farklı duygunun insanlara aktarıldığı Foxtrot full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mary Poppins Dönüyor adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler