Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Fındık İşi 2 Full Hd izle – 3 Ülke Ortak Yapım Animasyon Komedi Filmi

Film Bilgileri

Fındık İşi 2 Full Hd izle – 3 Ülke Ortak Yapım Animasyon Komedi Filmi
720p

İlk filmi oldukça beğenilen ve sinemalar da izlenme rekorları kıran Fındık İşi adlı filmin 2. serisi olarak karşımıza çıkan Fındık İşi 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Fındık İşi 2 izle adlı film sinemalar da 5.273.794 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Fındık İşi 2 tek parça izle

 

Bu harika animasyon filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir fındık dükkanında yaşayan Sincap Surly ve arkadaşları o kadar mutlu geçen o günlerinden ardından başlarına gelen bir kaza sonucundan fındık dükkanının kapanması ile o günleri kaybederler. Yaşadıkları eski parka dönerek buradaki yaşamlarına yeniden alışmak için ellerinden geleni yapan Sincap Surly ve arkadaşları tam bu park hayatlarına alışmaya başladıkları zaman kendilerine gelen bir haber ile yıkılırlar. Belediyen başkanının buradaki parkı yıkarak lunapark yapmaya karar vermesinin ardından yine yaşam yerlerini kaybedecek olan bu canlılar, yaşam yerlerini bu belediye başkanından korumak için bir plan yapmaya karar verirler. En sonunda parka gelerek kendilerine devamlı yiyecek veren bir adam ile bir şekilde anlaşmayı başaran Sincap Surly ve arkadaşları, parkın köşesine asılan proje pankartını bu adama gösterirler. Hayvanların kendisine bir şey anlatmaya çalıştığını anladığında ise parka yapılacak projeyi gören adam bu duruma odlukça sinirlenir. Zaten fındık dükkanını kaybetmiş ve park hayatına zor alışmış olan bu canlıların yaşam alanına yine insanlar için bir proje yapılacak olması ve bu canlıların hiç düşünülmemesi adamın oldukça tepkisini çeker. Dış görünüşü oldukça tatlı ve sakin olan bu adamın içerisinden çıkan çılgın ve öfkeli adam hayvanların yaşam yerlerini koruma konusunda kendilerine daha fazla güvenmelerine neden olur. Kendilerin seven ve her gün besleyen adamı da arkalarına alarak belediye başkanı ve onun işçileri ile amansız bir mücadeleye girecek olan bu hayvanların insanlara yaptıklarını gördükçe şok olacaksınız. En sonunda belediye başkanı ise bu bölgeye polisleri göndererek işçilerin korunmasını sağlayacaktır. Fakat yaşam yerlerini kaybetmeye niyeti olmayan hayvanlar farklı bir plan ile polisleri de atlatarak yaşam mücadelelerine devam edeceklerdir. Fındık İşi 2 full hd izle adlı filmde hayvanların da duygularının ne kadar kuvvetli olduğunu ele alan konuyu izlerken içinizdeki hayvanları anlama duygularının daha da geliştiğine tanıklık edeceksiniz.

 

2018 yılının en anlamlı animasyon filmi olan ve insanların hayvanlara karşı bencilliklerinin konu olarka ele alındığı Fındık İşi 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tavşan Peter adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Fındık İşi 2 Full Hd izle – 3 Ülke Ortak Yapım Animasyon Komedi Filmi"
  1. alticihis 12 Eylül 2018, 21:39

    Fındık İşi 2 animasyon filmi ama nedense ben çok duygulandım.

Benzer Filmler