Sitemizde 57 Kategoride Toplam 638 Filme 2782 Yorum Yapılmış.

Feed Tr Dublaj 2017 Filmleri izle

Film Bilgileri

Feed Tr Dublaj 2017 Filmleri izle
720p

2017 yılında yapılan ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından desteklenen Feed Türkçe dublaj izle adlı filmi izlerken göz yaşlarınıza engel olamayacaksınız. Film de ikiz kardeşlerin hayatlarında yaşamış oldukları dramlar ele alınmaktadır.

 

Feed Tek parça izle

 

Hayatta ne olursa olsun, başlarına ne gelirse gelsin her zaman ikiz kardeşlerinin olduğunu düşünerek ayakta duran bu kardeşler, yaptıkları tüm işleri beraber yapmakta ve beraber zaman geçirmektedirler. Bu zaman da böyle kardeşliğin az bulunduğu dünyada kendilerine verilen en büyük hazinenin bu olduğunu düşünürler. Fakat bir gün kardeşlerden bir tanesi bir kaza sonucunda hayatını kaybedince sonsuza dek ayrılmak durumunda kalırlar. Bu acı sonrasında kardeşini kaybeden ve hayatta olan ikiz kardeşin yaşamış olduğu dram dolu günler konu alınmıştır. Bu filmi izlerken yanınızda mendil bulundurun. Çünkü hayatınız da izleyebileceğiniz en dramatik film Feed tek parça izle sizlerle.

 

Gösterime girdikten sonra 1 milyondan fazla izlenimi ile insanların yoğun ilgisine maruz kalan bu filmin 2. sinin çekimlerine başlanması gerektiği konusunda bir görüş birliği var. Fakat film bitişinde devam niyeliği bırakmadığından dolayı devam senaryosu bulunamamaktadır. Çelik yağmuru adındaki filmimizi izlemek isterseniz linki tıklamanız yeterli olur.

2 yorum bulunmaktadır: "Feed Tr Dublaj 2017 Filmleri izle"
  1. nurcanılgaz 6 Mayıs 2018, 12:05

    ilginç ama güzel bir film. bence zamanını boşa geçirmek istemiyorsan izleyebilirsin.

  2. adnan_alp1964 8 Mayıs 2018, 17:36

    Feed izlesende doyamazsın bu filme. kral kral

Benzer Filmler