Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Facia Üçlü 2018 Yerli Komedi Filmi izle – Yeni Nesil Oyuncu Filmleri

Film Bilgileri

Facia Üçlü 2018 Yerli Komedi Filmi izle – Yeni Nesil Oyuncu Filmleri
720p

Vine ve Youtube ortamında meşhur olanların film çekme akımına katılmış insanların başrolde oynadığı Facia Üçlü sansürsüz izle adlı filmin bütçes 200.000 TL olarak açıklanmıştır. Küçük bir bütçe ile hazırlanan Facia Üçlü izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 2.157.257 olara kayıtlara geçmiş ve oldukça başarılı bir işe imza atmıştır.

 

Facia Üçlü tek part 2018 izle

 

İnsanların merakla beklediği ve Youtube kanalında milyonlarda takipçisi olan Youtuber’ların baş rolünde oynadığı Facia Üçlü tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Aynı köyde yaşayan iki kardeş olan Murat ve Cenk, aynı zaman da köylerinde rahatsızlığından dolayı vücudu pek gelişmeyen Hasan ile oldukça iyi bir üçlü olmuşlardır. Köy de yaşanan ne kadar macera dolu ve komik olaylar var ise bu üçlü kesin içinden çıkmaktadır. Bir köyden bir arkadaşlarının evleneceklerini duyan fakat para bulamadığından dolayı düğün yapamayacaklarını öğrendikleri Mehmet’in düğününün olması için köyde herkese broşür dağıtırlar. Mehmet’in düğününü yapmak için yardım toplamaya çalışan bu üçlü, insanların yardımı az yapmalarından dolayı çok sinirlenirler. Köy halkına bir ders vermek istediklerinden dolayı büyük bir plan yaparlar. Amaçları köylülere, bir insana yardım etmenin kötü bir şey olmadığını öğretmektir. Bu plan doğrultusunda şehirli arkadalarından yardım alan bu üçlü köye mafya gibi gelmelerini ve insanları illallah ettirmelerini ister. Ancak köyü ele geçirmek isteyen ve köyün üzerine Recidance yapmayı planlayan bir mafya babası gerçekten adamlarını köye gönderince akıl almaz komik olaylar yaşanacaktır. Köylülere gerçekten zarar vermeye başlayan bu adamların karşısına köylülere yardım ediyoruz bahanesiyle dikilecek olan üç kafadar, hayatlarının en macerai, korku ve komik olaylarını yaşayacaklardır. Mafyanın gerçek olduğunu anladıklarında ise köyülüler ile birlik olarak köylerini kurtarmak için büyük bir mücadele içine gireceklerdir.

 

2018 yılının en merakla beklenen filmi olan ve insanların daha şimdiden çıkar çıkmaz izlemeye gideceğim dediği Facia Üçlü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha olan Beni Satan Casus adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Facia Üçlü 2018 Yerli Komedi Filmi izle – Yeni Nesil Oyuncu Filmleri"
  1. eben 29 Ağustos 2018, 18:53

    Mükkemelsin admin. Aylardır bu filmi bekliyorum.

  2. Facia Üçlü 30 Ağustos 2018, 11:36

    Umarım yalan olmaz

Benzer Filmler