Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Eyvah Karım 2018 Sansürsüz izle – Aldatan Adam Karı Koca İlişkisi

Film Bilgileri

Eyvah Karım 2018 Sansürsüz izle – Aldatan Adam Karı Koca İlişkisi
720p

Tam bir komedi filmi olarak karşımıza çıkan ve izleyicileri kahkahalara boğan Eyvah Karım tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Eyvah Karım izle adlı film sinemalar da 5.267.294 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Eyvah Karım full hd izle

 

Eyvah Karım sansürsüz izle adlı romantik komedi dolu aşk filminden siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mehmet ve Hülya çifti son derece sosyetik olan ve birbirlerine son derece güvenen iki rahat çifttir. Karısının yoğun iş temposundan dolayı tatile çıkması gerektiği konusunda baskılar yapan Mehmet, sonunda karısını ikna ederek onu tatile gitmeye ikna eder. Karısının tatile gitmesini sabırsızlıkla bekleyen Mehmet’in asıl amacı evde başka bir kadın ile kaçamaka yaparak ilk defa eşinden başka bir kadın ile birlikte olmayı istemektir. Bu durumu karısına çaktırmayan ve devamlı kendisini aramasını isteyen Mehmet, karısı gittikten sonra uzun zamandır mesajlaştığı fakat bir türlü görüşemediği Melike adındaki kadını evine çağırır. Kadın ile uzun uzun sohbetler edip alkollerini içtikten sonra sıra birlikte olmaya geldiğinde ise Mehmet ve Melike’nin başına akıl almaz olaylar gelmeye başlayacaktır. Evde duyduğu bir tıkırtı sonrasında hemen salona inen Mehmet, evine hırsızlık amacı ile giren bir adamla boğuştuktan sonra onu polise teslim eder. Ardından bu olay farklı farklı 2 insandan daha başına gelince Melike ile ilk gece birlikte olamazlar. Geceyi karakolda geçiren bu yasak aşıklar, en sonunda eve geldiklerinde birbirlerine şevhetlice saldırırlar. Fakat bu sefer Mehmet ve kız arkadaşını çok farklı bir sürpriz beklemektedir. Kocasının hasretine dayanamayan Hülya, tatilini kısa tutmuş ve kocasına sürpriz yaparak eve erkenden gelmiştir. Anahtar sesini duyan Mehmet karısının geldiğini anladığın da ise Melike’yi nereye saklayacağına karar verememiştir. Bu kararsızlık anında karısına Melike ile yakalanan Mehmet ise hayatının en zor anlarını yaşayacaktır. Karısının kesinlikle anlam veremediği bu olayı Mehmet’in yapmasına akıl sır erdirememiştir. En sonunda Hülya ise kocasından intikam almak için eski bir arkadaşını o anda eve davet edecektir.

 

2018 yılının en intikam dolu ve komedi yüklü aşk filmi olarak karşımıza çıkan Eyvah Karım full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Locman adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Eyvah Karım 2018 Sansürsüz izle – Aldatan Adam Karı Koca İlişkisi"
  1. ozanbiterr 12 Eylül 2018, 21:40

    Karını aldatırsan Eyvah Karım dersin. Oh olsun sana.

Benzer Filmler