Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Eva’ya Huzur Yok Full izle Türkçe Dublaj – Darbe Konulu Filmler

Film Bilgileri

Eva’ya Huzur Yok Full izle Türkçe Dublaj – Darbe Konulu Filmler
720p

Arjantin’in en güzel konulu filmleri arasına giren ve en romantik adamı olarak ilan edilen eski kraliçe Eva’nın kocasının hayatının konu alındığı film, farklı yapısı ile insanların oldukça ilgisini çekmiştir. 2015 yılında vizyona giren ve 23.156.363 insan tarafından beyaz perse karşısında izlenen Eva’ya Huzur Yok izle adlı filmin bütçesi sadece 500.000 eurodur.

 

Eva’ya Huzur Yok Türkçe dublaj izle

 

Filmin konusunda, ülkesi Arjantin’i son derece güzel yöneten ve halkı tarafından oldukça sevilen Kraliçe Eva, aynı zaman da kocası ile de mutlu bir hayat sürmektedir. Ne kadar kraliçe olursa olsun kocasına saygısını asla eksik etmeyen bu kadın, traik bir kaza sonucunda hayatını kaybeder. Aynı şekilde karısını çok seven koca, onun gömülmesi yerine mumyalatarak ülkenin en büyük müzesinde sergilenmesini ister. Bu saye de istediği zaman giderek karısını görebilecektir. Karısı müzeye konduktan kısa bir süre sonra yeni kraliçeye darbe olunca, hakkında çıkan haberler sonrasında bu adam da ülkeyi terk etmek zorunda kalır. Fakat aklına takılan tek bir soru vardır. Karısının mumyasını yani cesetini nasıl müze de bırakarak kaçmıştır. Eva’ya Huzur Yok tek parça izle adlı filmin adamın karısının cesetini almaya karar vermesi ile başlamaktadır. Kılık değiştirerek ülkeye dönmeye karar veren bu adam, askeri yönetimin elinde olan müzeye girerek karısının mumyalanmış cesetini oradan çıkarmak ve yerleştiği Brezilya ülkesinde bir mezara gömmeyi amaçlar. Bu uğur da canını bile vermeye hazır olan adamın macera ve dram dolu öyküsünü sadece filmrax.com adresinden izleyebilirsiniz.

 

Eva’ya Huzur Yok full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Phantom thread adlı filmi de sitemiz de bulabilirsiniz.

Benzer Filmler