Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Ev Kira Semt Bizim 2018 Sansürsüz izle – Türk Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Ev Kira Semt Bizim 2018 Sansürsüz izle – Türk Komedi Filmleri
720p

Zengin oyuncu kadrosu ve son derece komik konusu ile Türk halkının oldukça ilgisini çeken Ev Kira Semt Bizim sansürsüz izle adlı filmin sinemalar da izlenme sayısı 1.562.682 kişi olarak açıklanmıştır. Vizyona gireli 3 gün olmasına rağmen bu kadar izlenme sayısı yapımcıları oldukça mutlu etmiştir. 2.000.000 TL harcanarak çekilen bu film 2018 yılının en komik filmleri arasında bulunmaktadır.

 

Ev Kira Semt Bizim 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Bundan 20 sene öncesine kadar mahalleler de ve sokaklarda olan komşuluk ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, dostluk ilişkiler herkesin sevdiği ve kendisini güven içerisinde hissettiği ilişkilerdir. Bu güven ortamı AVM’lerin yapılması ile tamamen ortadan kalkmış durumdadır. Fakat bir mahalle dışında. Kendi mahallelerinde tüm bu 20 sene önce hissedilen duyguları hala hisseden ve insanların güven ve saygı içerisinde yaşadıkları Fikirtepe mahallesinde, insanlar günlerini rahat bir şekilde geçirmektedirler. Altın günler, kısır günleri gibi eski adetlerin devam ettiği ve komşulukların son derece etkili olduğu bu mahalle İstanbul’un göbeğinde bulunduğundan dolayı zengin insanların dikkatini çekmeye başlamıştır. Zengin insanların bu mahalleye göz dikmesinin ardından kiralar tavan yapmış ve aileler yaşam zorlaştığından ve yüksek kira bedellerini karşılayamadıklarından dolayı taşınmak zorunda kalmışlardır. Fakat Latif baba olarak bilinen eski mahalleli bir adamı ev sahibi tarafından evinden atılması bardağı taşıran son damla olmuştur. Mahalleli bir grup genç toplanarak bir plan yaparlar. Bu planın amacı mahallelerini eskisi gibi yaşanabilir bir hale getirmektir. Fakat Ev Kira Semt Bizim tek parça izle adlı filmde yaptıkları plan sonrasında kendilerini çok komik ve macera dolu olayların içerisinde bulacaklardır.

 

Türk komedi filmlerinin son yıllarda son derece gelişmiş olması bu filmlerin dünya sinemasına da açılmasını sağlamıştır. Dünya sinemasına açılan bir film olan Ev Kira Semt Bizim full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca komedi filmi sevenler Lezzetler ve Renkler adlı filmimize de göz atabilirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Ev Kira Semt Bizim 2018 Sansürsüz izle – Türk Komedi Filmleri"
  1. Capricc05117558 11 Temmuz 2018, 15:28

    Ev Kira Semt Bizim adlı filmin oyuncuları tam mal. Bu film daha komik ve güzel çekilebilirdi.

  2. loneylwolf_58 11 Temmuz 2018, 15:28

    Ev Kira Semt Bizim izle ama sakın güldürrücü olaylar bekleme. Beklenildiği kadar komik olmamış.

Benzer Filmler