Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Ev Kadını 2018 Sansürsüz izle – Ağustos Yerli Korku Filmi

Film Bilgileri

Ev Kadını 2018 Sansürsüz izle – Ağustos Yerli Korku Filmi
720p

Aile hayatının konu alındığı ve aile bağlarının ne kadar güçlü olursa insanların o kadar mutlu olabileceği mesajını içeren Ev Kadını tek parça izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ev Kadını izle adlı film sinemalarda 2.157.489 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Ev Kadını full hd izle

 

Ev Kadını Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, Holly ailesine çok düşkün bir çocuktur. Son günlerde annesinin tuhaf haraketlerini farkeden Holly ne olduğunu sormak istese de cesaret edemez. Küçük Holly annesinin kendi kendine konuşmalarını kendisini odaya kapatıp yaralamasını kaldıramaz ve babasına herşeyi anlatır. Yılbaşı akşamında baba anneyi uyarmak ister fakat anne Holly’nin kardeşi ve babasını öldürür ve ortadan kaybolur. Küçük Holly yetimhanede büyür. Aradan 20 yıl geçsede kabusları durmaz ve her gece korkunç kabuslar görmeye devam eder. Bir gün ortak arkadaşları sayesinde bir medyumla tanışır, bu tanışmadan sonra hayatı daha da beter bir hal alır. Medyumun yaptığı ve okuduğu bazı tılsımlar yüzünden Holly’nin kabuslarının gerçeğe dönmesinin sağlar. Eskiden sadece kabuslar gören Holly artık onları canlı bir şekilde yaşamaya başlar. Herşey karmaşık bir hal alır medyum bu durumu tekrar düzetmeye çalışsa da yaptığı yanlışlıktan dolayı Holly’i kurtarmayı başaramaz. Gün geçtikçe deliren Holly, annesinin babasını ve kardeşini öldürdüğü geceye geri döner ve o geceyi tekrar yaşar. Kendisini kaybeden Holly daha fazla dayanamaz ve intihar etme kararı alır. Ancak bir şey ona angel olur sanki bu hayatı yaşamak zorunda, kaderine boyun eğmek zorundaymış gibi. Medyum Holly’i tekrar bulur ve onu kurtaracağına söz verir. Yaptığı bir takım şeyler sonucunda Holly’i rahatlatsa da, kurtaramaz. Gücünün yetmiceğini anlayan medyum kendisinden daha yüksek kademede birisinden yardım ister. Amaçları Holly’i kurtarmaktır. Bunu başarabilecekler midir?

 

Yabancı bir korku filmi olarak karşımıza çıksa da Türk yönetmen tarafından yapılan Ev Kadını full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sıfırın Altında Dağdaki Mucize adlı filmimize de sitemizden ulaaşabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Ev Kadını 2018 Sansürsüz izle – Ağustos Yerli Korku Filmi"
  1. sibel 9 Ağustos 2018, 18:25

    Filim açılmıyor

Benzer Filmler