Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Eski Köye Yeni Adet Tek Parça 2018 izle – Eski Dönem Filmleri

Film Bilgileri

Eski Köye Yeni Adet Tek Parça 2018 izle – Eski Dönem Filmleri
720p

Son yılların parlayan yıldızı Bülent Emrah Parlak’ın başrolünde oynadığı ve insanları bilinçlendirme amaçlı yapılan bir film olan Eski Köye Yeni Adet sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 500.000 TL olarak açıklanmıştır. Eski Köye Yeni Adet izle adlı film sinemalar da 1.736.382 kişi tarafından izlenmiş ve konusu oldukça beğenilmiştir.

 

Eski Köye Yeni Adet yeli film izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Son yıllarda doğuda artan nüfus artışına engel olmak için çareler arayan devlet, bir türlü bu durumun önüne geçemez. En sonunda bilim adamları tarafından yapılan bir kelepçe ile çocuk olmasını engelleyen bir buluşa imza atılmıştır. Devlet tarafından defalarca denenen bu kelepçe onay aldıktan sonra doğuda bir köyde denenmeye karar verilir. Doğunun en çok nüfusa sahip olan ve önüne geçilemeyen köylerden birisi olan Draman köyünde bu kelepçenin kullanılmasına karar verilir. Jandarmalar tarafından köye getirilen ve 3 çocuğu olan herkese takılması zorunlu kılınan bu kelepçenin ise ne işe yaradığı kesinlikle köylülere söylenmemektedir. Sağlık ocaklarında kadınlara takılan bu kelepçe sonrasında insanların çocukları olmamaya başlar. Fakat kendilerine takılan bu kelepçe hakkında bir çok söylenyi yayan kadınlar, sonunda bu kendilerine takılananın bir dinleme cihazı yada mikrofon olduğuna karar verirler. Bu söylentilerin ardından köylü erkekler devletin kendilerini dinlediğini ve yatak odalarına kadar girdiğinmi öğrenince Eski Köye Yeni Adet tek parça izle adlı filmin macera ve komedi olayları yaşanmaya başlanacaktır. Karılarından takılan bu kelepçeleri çıkarttırmaları için baş vurduklarında ise yaşayacakları şok erkekleri derinden etkileyecektir.

 

2018 yılında vizyona giren ve insanları çocuk yapma konusunda bilinçlendiren Eski Köye Yeni Adet full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili adlı filmimizi de sitemize ekledik. Keyifle izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Eski Köye Yeni Adet Tek Parça 2018 izle – Eski Dönem Filmleri"
  1. Musti 18 Temmuz 2018, 12:55

    Son derece etkileyici sahneleri var. Açıkçası izlemeyen çok şey kaybeder. Gülmekten karnıma ağrılar girdi.

  2. berna 19 Temmuz 2018, 21:07

    gülmekten karnıma ağrılar girdi abi gülmek isteyen izlesin .

  3. deren 19 Temmuz 2018, 21:09

    konusu çok güzel ama beni pek fazls güldürmedi yinede izlenmicek bir film değil.

Benzer Filmler