Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Sansürsüz İzle

Film Bilgileri

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Sansürsüz İzle
720p

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi full izle adlı film Türk yapımcılar tarafından yapılmış ve sinemalar da özellikle çocuklar tarafından izlenme rekorları kırmış harika bir yerli filmdir. Bir çocuğun hayallerinden vazgeçmeyerek nasıl hayatta başarılı olabileceğinin anlatıldığı harika bir öykü.

 

 

Enes Batur full hd izle

 

Filmin konusunda, Enes Batur daha küçük bir çocukken okulda arkadaşları tarafından dışlanmaya başlanır. Oldukça içine kapalı olan bu çocuk sadece evde bilgisayarı ile oyunlar oynamaktadır. Kutlamak istediği doğum günü partisine bile hiç bir arkadaşı gelmeyince tüm hayalleri yıkılan bu çocuk kendisini odasına kapatır. Bir gün Youtuber bir adamın çektiği videoları görünce kendisi de video çekmeye karar verir. Çektiği videolar sayesinde bir anda Youtube’de milyonlarca takipçisi olan Enes bir anda ülkenin gündemine oturur. Yapımcıların gözdesi olan ve hayat hikayesini filme çekmek isteyen adamlar ile anlaşmalar yapınca bir anda sevgilisi ve arkadaşları ile arası bozulan Enes Batur bir karar vermek zorundadır. Hayatına zenginlik ve sefa içinde mi devam edecektir

 

2018 yılının en favori filmlerinden olan ve küçük çocukların adeta kahramanı haline gelen Enes Batur hayal mi gerçek mi tek parça izle adlı film sinemalarda 34.543.234 kez izlenerek gişe rekorları kırdı. Enes Batur hayal mi gerçek mi 720p izle filmini izlerken tüm duyguları bir anda yaşayabilirsiniz. Benzersiz adlı Türk filmi sizlere önerimizdir. İzlemek isterseniz linki tıklayın.

3 yorum bulunmaktadır: "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Sansürsüz İzle"
  1. jantikeremito 10 Mayıs 2018, 23:33

    enes batur posteri odamda asılı boş zamanlarımda yüz bin kere enes batur deme challence yapıyorum

  2. erdmkosunn 10 Mayıs 2018, 23:33

    Fenere çatır çutur enes batur

  3. umitrkn00 10 Mayıs 2018, 23:33

    Abi bunlar seni çekemiyorlar ben anlamadım senin çizimini yaparken arkadaşlarımda neden Enes Batur’un…

Benzer Filmler