Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe Dublaj izle – 2018 Geçmiş Gerilim Filmi

Film Bilgileri

El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe Dublaj izle – 2018 Geçmiş Gerilim Filmi
720p

Geçmişte yaşadıkları karanlık olaylar ile yeniden yüz yüze gelen insanların hikayesinin ele alındığı El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. El Royale’de Zor Zamanlar izle adlı film sinemalar da 3.263.438 kişi tarafından izlenmiştir.

 

El Royale’de Zor Zamanlar 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Karanlık geçmişleri yüzünden yeni hayata başlamış 7 kişi, farklı yerlere giderek yeni bir hikaye peşine düşerler. Bunca zaman boyunca sadece eğlencelerine bakan bu 7 kişi birbirlerini bulup yakın arkadaş olurlar. Ancak kimse kimsenin karanlık yüzünü görmez. Sonunda hepsi Tahoe Gölü’ndeki yıkık bir otel olan El Royale otelinde bir araya gelirler. Toplandıkları bu gün içerisinde herkesin bütün karanlık geçmişi ortaya çıkacaktır. Bu sırları geçmişe gömmeye çalışsalarda herşey gömülmeden gün yüzüne çıkacaktır. Chris Hemsworth, geçmişinde bir kumarbazdır. Ancak kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen Chris Hemsworth kumarı bırakmıştır ve bunu herkesten bunca zaman boyunca saklamıştır. Jeff Bridges, geçmişinde ünlü bir sihirbazdır ve kaybetme kutusunda bir kızı kaybetmiştir kız birdaha asla bulunamamıştır. Cynthia Erivo, Geçmişinde ünlü bir sanatçıdır geçirdiği bir kaza sonucununda yüzüne büyük bir yüz nakli yapılmıştır. Bu yüzden yeni bir kimlik ortaya çıkarmıştır. Dakota Johnson, geçmişinde başarılı bir polistir ancak mafyalarla iş birliği yaptığı için görevden atılmıştır. Bunu herkesten saklayarak kendisine yeni bir hayat kurmak için elinden geleni yapmaktadır. Oldukça sert ve güçlü bir kadındır. John Hamm, zamanında bir cinayet suçu yüzünden hapiste yatmıştır. Bunca zaman boyunca bu sırrını saklayan John’nun bu sırrı ortaya çıkar. Chris Hemsworh, zamanında bir cinayet işlemiştir ve o cinayetinden ardından kaçmıştır. Yeni bir hayat kurmak istesede geçmişin tozlu rafları her zaman onun önüne çıkmıştır. Ancak yeni yerleştiği yerde ortaya çıkmayan sır bu gece bu otellde çıkacaktır. Herkes birbirnin bu gizemli sırrını öğrendikten sonra birbirlerinden uzaklaşmışlar. Kendi yaptığı suçarı görmeden herkes bir birine cephe alır. Yıllar sonra tekrardan karşılaşan bu 7 arkadaş tuhaf maceralara atılacaklardır. Bu macera sonucunda başlarına neler gelebileceklerini biliyorlardır. Ancak zamanında bir birlerini yalnız bıraktıkları için pişmanlık duyan bu 7 arkadaş intikamlarını almak için yeniden her şeye başlayacaklardır. Bundan sonra hiç ayrılmayacak olan bu 7 kişi için zorlu bir dönem başlasa da bir birlerinin yanında olmaya devam ettiği sürece her zaman kazanan taraf olacaklardır. El Royale’de Zor Zamanlar full hd izle adlı filmi izlerken sizler de geçmişte yaşadıklarınız ile yüzleşeceksiniz.

 

Son zamanların en gerilimli filmi olan ve insanları adeta geçmişe sürükleyen El Royale’de Zor Zamanlar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mucize 2 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe Dublaj izle – 2018 Geçmiş Gerilim Filmi"

Benzer Filmler