Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

El Değmemiş Aşk Türk Filmi Full izle

MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

El Değmemiş Aşk Türk Filmi Full izle
720p

Kadınların günümüzde aile baskısı ile sık sık istemedikleri erkekler ile evlendirilmelerinin, aşk cinayetlerine sebep olduğunu bilmekteyiz. Fakat El değmemiş aşk adlı Türk filminde bu konu tam tersi olarak tamamen komik bir şekilde ele alınmıştır.

 

El değmemiş aşk sansürsüz izle

 

Zafer ve Feryal, birbirlerini çocukluktan veri tanıyan iki insandır. Feryal, Zafer’e karşı çocukluğundan beri içerisinde yoğun duygular beslese de, Zafer Feryal’e karşı kesinlikle o gözle bakmamıştır. Fakat Zafer’in babası Feryal adındaki kızı o kadar sevektedir ki adeta kendi kızından farklı görmemektedir. Bu durumda ise oğlu Zafer’in Feryal ile evlenmesini çok istemektedir. Devamlı oğluna baskı yaparak ve tehdit ederek Ferya ile evlenmesini söyleyen baba sonunda bunu başarır ve Feryal ile Zafer’in evlenmesini sağlar. Zafer evliliğinde her ne kadar mutlu gibi gözükse de aslında başka bir kadına aşıktır ve devamlı o kadın ile görüşmektedir. Uygun bir dil ile Feryal’e bunu anlatmaya karar veren Zafer ve sonrasında sırasıyla gelen komik olaylar sizleri gülmekten kırıp geçirecek. El değmemiş aşk full hd olarak izlenebilecek en güzel Türk romantik-komedi filmlerinden biridir.

 

2016 yılında gösterime girmesine rağmen uzun sire telif haklarından dolayı sitelerden yayınlanamayan El değmemiş aşk tek parça izle, filmrax.com ayrıcalığı ile siz film severler ile buluşuyor. Romantik film severler için adminin sizlere önerisi olarak takıntılar 2017 izle adlı filmimize göz atmalısınız.

4 yorum bulunmaktadır: "El Değmemiş Aşk Türk Filmi Full izle"
 1. Sercan_BJK1903 8 Mayıs 2018, 17:38

  Türk filmleri bence böyle olmalı. Yengesine falan sarkmalı filmler olmamalı. El değmemiş aşk bence güzel

 2. hasretgvenc 8 Mayıs 2018, 17:43

  El değmemiş aşk filmini izlerken kadına üzüldüm lan. Keşke babasının zoruyla evlenmeseydi.

 3. birsentoprak06 10 Mayıs 2018, 23:30

  izlemek istiyorum bu filmi. zamanım olunca izleyeceğim.

 4. Çiğdem 17 Haziran 2018, 18:48

  Nerden izleniyor

Benzer Filmler