Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Efsane Beşli HD Türkçe Dublaj izle (2012)

Film Bilgileri

Efsane Beşli HD Türkçe Dublaj izle (2012)
720p

2012 de vizyona giren ve yediden yetmişe herkesi kendine hayran bırakan Efsane Beşli izlerken; komedi, macera ve fantastik öğeleri bir arada bulacaksınız. Birçok ülkede 2013 yılında beyaz perdede boy gösteren film, seyirciden 7.3 puan alan nadir animasyon filmleri arasında yer almaktadır. 145 000 000 dolarlık bir bütçe ile çekilen film, gişede ise  300 000 000 dolarlık hasılat ile de dikkat çekmekte. Birçok animasyon filmine nazaran daha eğlenceli ve daha komik bir senaryoya sahip olan bu filmi sitemiz üzerinden Efsane Beşli HD izleme görüntü kalitesinde seyredebilirsiniz.

 

efsane-besli-izle

 

Konu olarak birbirinden yetenekli ve sıra dışı güçlere sahip beş kahraman kötülüklere karşı savaç açacaklardır. Pitch adında kötü bir karakter bütün dünyaya kin ve nefreti yaymaya çalışmaktadır. Bunun üzerine kahramanlarımız süper güçlerini kullanarak bu tehlikeli düşmana karşı ellerinden geleni yapacaklardır. Bakalım bu fedakar kahramanlarımız tüm dünyaya barış ve huzuru getirebilecekler midir? Sitemiz aracılığı ile orijinal seste bulabileceğiniz filmi Efsane Beşli Türkçe Dublaj izleyedebilirsiniz. Ailenizle birlikte hoş vakit geçirmek istiyorsanız bu filmi kaçırmamalısınız. Rise of the Guardians filminde özellikle başrol karakterlerinden Jack Frost ile paskalya tavşanına hayran kalacaksınız.

 

Çizgi roman kitabından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan bu harika animasyon filmini hiç sıkılmadan seyredeceğinizin garantisini verebilirim. Yine sitemizde yer alan ve animasyon filmleri arasında bulunan Aşçı Fare, Yukarı Bak, Şirinler, Çılgın Hırsız 2 gibi filmlere de göz atmanızı tavsiye ederiz. Efsane Beşli full izleme seçeneği ile şimdi sizlerle.

1 yorum yapılmış "Efsane Beşli HD Türkçe Dublaj izle (2012)"
  1. Burak 25 Ekim 2015, 17:13

    Bu tarz animasyon filmlerini her zaman sevmişimdir. Özellikle hayata dair mesajlar vermeleri ayrı bir keyif bence. Bu animasyon filminden hemen sonra da bir çılgın hırsız 2 izlemenizi de tavsiye ederim. O filmde de ders çıkarabileceğiniz sahneleri var. Teşekkürler admin film için.

Benzer Filmler