Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Edepsiz Kuklalar Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Suç Konuları

Film Bilgileri

Edepsiz Kuklalar Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Suç Konuları
720p

Son yılların en gerilim dolu sahnelerine ev sahipliği yapan ve izleyicilerin tüylerinin diken diken olmasına neden olan Edepsiz Kuklalar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcılarının resmi açıklamalarına göre 3.500.000 dolar olarak bildirilmiştir. Edepsiz Kuklalar izle adlı film sadece Türkiye’de 2.157.683 kişi tarafından sinema salonlarında izlenmiştir.

 

Edepsiz Kuklalar tek parça izle

 

Bu efsane filmler arasında girme adayı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, tam anlamı ile aksiyon dolu olan bu film 1980’li yılları konu almaktadır. O yıllar da insanlar ve kuklalar dünyayı birlikte paylaşmaktadırlar. The Happytime Gang adlı kukla programının ardından ameliyat ile kukla olan insanlar, aynı zaman da kendi ırklarından bir kukla ile evlenerek bir anda hızla çoğalmışlar ve dünya da hatırı sayılır bir rakama ulaşmışlardır. Bu durumun ardından dünyayı insanlarla paylaşmaya başlamışlardır. Her ne kadar insanlar kadar sayı olarak rakamları aynı olsa da 2. sınıf vatandaş muamelesi gören bu kuklaların aniden öldürülmeye başlamaları dünya üzerinde durdurulamaz bir kaosa neden olur. Özellikle The Happytime Gang’in kuklalarının evlerinde öldürülmüş halde bulunmaları, saldırıların bu tarz devam edeceği anlamına gelmektedir. O dönemin en başarılı dedektifi olan fakat alkol yüzünden emekliliğe ayrılan LAPD dedektifi Jhonson, eski şahşahalı günlerine yeniden dönmek için bu durumu bir fırsat olarak bilir ve cinayetleri kimin işlediğini bulmak ve onları adaletle yargılanmasını sağlamak amacıyla hemen işe koyulur. Asıl amacı yeniden adını ülkesine duyurmak olan bu adam ne kadar tehlikeli bir işe kalkıştığını daha yolun başında anlayacaktır. Kuklalara saldıranlar dünyayı yöneten yer altı mafyalarından başlası değildir. Her ne kadar içinde korku olsa da sonuna kadar gitmek isteyen bu dedektif, işin içine her girdiği saat ölüme bir adım daha yaklaştığının farkında olamayacaktır. Edepsiz Kuklalar tek parça izle adlı filmde insan oğlunun kendisine benzemeyen canlılara ne kadar ön yargılı yaklaştıkları konu alınmıştır.

 

2018 yılının en iyi bilim kurgu ve aksiyon filmi olarak adını beyaz perdeye altın harfler ile yazdıran Edepsiz Kuklalar full hd izle adlı film sitemize tek part ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Beni Satan Casus adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Edepsiz Kuklalar Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Suç Konuları"
  1. armut 22 Eylül 2018, 19:56

    ne alaka ya bu film o film değilki saçmaaaa izlemeyin bu arada sitenizde berbat

Benzer Filmler