Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Dünyalı izle 2007 türkçe dublaj 720p full

Film Bilgileri

Dünyalı izle 2007 türkçe dublaj 720p full
720p

Dünyalı izle filmi 2007 Amerikan yapımı sinema dünyasının kült filmlerinden biri kabül edilen efsane bir yapım. Filmimiz sinema yazarlarından büyük övgüler almış, büyük bir bölümünün tek bir mekanda geçmesine rağmen akıcılığından hiçbir şey kaybetmemiş oldukça başarılı bir film. Filmimiz de; Üniversitede başarılı bir tarih profesörü olan John Oldman ortada hiçbir neden yokken, aniden 10 yılını ayırdığı akademiden istifa etmiştir. Şehirden gitmeye hazırlanırken veda etmek için evine gelen meslektaşları ondan neden istifa edip gitmesi gerektiği konusunda bir açıklama yapmasını isterler. Arkadaşları John’un bu sessizliğine anlam verememektedirler. Önceleri suskun kalan John da neden gitmesi gerektiğini biraz geçmişe dönerek anlatmaya başlar.

 

dünyalı full izle

 

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler Tony Todd , David Lee Smith , Alexis Thorpe , John Billingsley , William Katt gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Richard Schenkman. Filmin Imdb sitesi puanı ise 8.0 gibi son derece yüksek bir puan.

 

87 dakika süren filmimiz başından sonuna kadar dolu dolu ve sond erece şaşırtıcı bir senaryoya sahip başarılı bir film. Filmimizi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Dünyalı izle 2007 türkçe dublaj 720p full"
  1. cihat 5 Mart 2018, 22:04

    İzlenecek güzel bir film olmuŞ tebrik ederim.

Benzer Filmler