Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Dünya Savaşı Z – World War Z Full HD izle – Brad Pitt Filmleri

Filmin bu partında herhangi bir problem yaşıyorsanız TEK PART VK ve TEK PART seçeneğini de kullanabilirsiniz. Mutlu seyirler...
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Dünya Savaşı Z – World War Z Full HD izle – Brad Pitt Filmleri
720p

Zombiler artık daha hızlılar… Başrollerinde dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt’in yer aldığı Dünya Savaşı Z izleyicilerine 117 dakika boyunca korku ve gerilimi fazlasıyla yaşatıyor. Yönetmenliğini Koruyucu, Bond 22, Uçurtma Avcısı, Lütfen Beni Öldürme gibi başarılı yapımların altına imzasını atmış ünlü yönetmen Marc Forster üstlenmektedir. 2013 yılında vizyona giren World War Z filminin imdb puanı ise 7.0 olarak dikkat çekmekte.

 

world-war-z-izle

 

Zombiler ile insanlar arasında yaşanan savaşı konu edinen filmde, hayatta kalmaya çalışan insanların zorlu mücadelesine sizlerde tanık olacaksınız. Çin’in bir kentinde orataya çıkan ve insanlar arasında hızla yayılan tehlikeli bir virüs tüm dünyayı tehdit etmekte. Bu karışık ve tehlikeli ortamda ailesini güvenli bir bölgeye alan Geryy, ikiye ayrılan dünyayı yeniden eski düzenine çevirebilecek midir? Fakat Geryy’nin işi daha zordur. Çünkü bu virüsün bulaştığı insanlar, normal zombiye göre daha çevik, daha hızlı ve daha vahşiler. Bu harika zombi filmini üstelik sitemizde Dünya Savaşı Z Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Her anı sürükleyici ve tempolu bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Partlı seçeneğini kullanabileceğiniz gibi Dünya Savaşı Z full izleyedebilirsiniz.

 

Görsel efektleri, mekanları ve kurgusu ile sizi kendine hayran bırakacak bu muhteşem yapımı Dünya Savaşı Z HD izleme avantajına sahipsiniz. Çok fazla konuşma repliklerinin geçmediği ve olayların direk nüksettiği film bu özelliği ile kendi kategorisinde bir adım önde diyebilirim. Ayrıca Brad Pitt’in oyunculuğuna da bu filmde hayran kalacaksınız. Ünlü aktörün başka bir başarılı yapımı olan Benjamin Button izlemenizi de tavsiye ederiz.

2 yorum bulunmaktadır: "Dünya Savaşı Z – World War Z Full HD izle – Brad Pitt Filmleri"
  1. muharrem 2 Mart 2016, 15:28

    kaçırmayın zombiliğe farklı bi açıdan yaklaşılmış sıradısı bir film

  2. Mustafa 1 Haziran 2016, 15:29

    Sıkılmadan izlenilmesi gereken güzel bir film

Benzer Filmler