Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Düğüm Salonu 2018 Sansürsüz izle – Şahin Irmak Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Düğüm Salonu 2018 Sansürsüz izle – Şahin Irmak Komedi Filmleri
720p

Türkiye’nin en ilginç komedi filmlerinden olan ve eski sevgililerin aynı günde yan yana salonlarda evleniyor olmalarını konu alan Düğüm Salonu sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 TL olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Düğüm Salonu izle adlı film sinemalar da 5.277.336 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Düğüm Salonu full izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Birbirlerinin çocukluk aşkı olan ve uzun yıllar yaşadıkları aşklarını evlilik ile taçlandıramayan Mehmet ve Hülya, ayrıldıktan sonra kendi hayatlarına bakan birer birey olmuşlardır. Hayatlarına aldıkları yeni sevgilileri ile oldukça mutlu olduklarını zanneden bu iki çift, yeni sevgililerinde adeta birbirleri ile yaşadıkları aşk dolu zamanları aramaktadırlar. Her ne olursa olsun aldıkları evlilik kararları sonrasında yeni sevgilileri ile evlenerek hayatlarına devam etme kararı alırlar. Fakat bu evlilik kararının ardından başlarına gelen bir durum iki çiftin de hayatının yeninde kesişmesine neden olacaktır. Aynı günde yanyana olan iki düğün salonun da evlilik tarihi ve düğün tarihi alan Mehmet ve Hülya, bu olayın ardından düğünde yaşanacak kargaşayı önlemek için ellerinden geleni yapacaklardır. Fakat her ne olursa olsun akılları hala birbirinde olan bu iki çift ve akrabaları arasında çıkacak olaylar ile düğün günleri adeta çözülemeyen bir düğüm halini alacaktır. İlk önce Hülya’nın akrabalarının Mehmet’in düğününü basması ile başlayacak olaylar tüm şehire yayılacak ve tek gündem haline gelecektir. Yeni sevgilileri ile her ne kadar mutlu olduklarını düşünseler de yaşadıkları kavga da bile birbirlerini son derece özlediklerini anlayan bu çift, herkes kavga ederken aradan sıyrılarak beraber kaçmaya karar verirler. Mehmet ve Hülya’nin kaçtığını anlayan akrabaları ise bu duruma onay vermediklerinden dolayı bu çiftin peşine düşecek ve onları ayırmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Düğüm Salonu tek parça izle adlı filmdeki komik olayları gördükten sonra eski sevgiliniz ile aynı gün evlenmemeye oldukça fazla özen göstereceksiniz.

 

2018 yılında vizyona girdikten sonra özellikle sevgililer tarafından çok beğenilen Düğüm Salonu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Antep Fıstığı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Düğüm Salonu 2018 Sansürsüz izle – Şahin Irmak Komedi Filmleri"
  1. fmtqwy 12 Eylül 2018, 21:36

    Düğüm Salonu 2018 filmi bence fantastik. Çıkın da rahat izleyelimm

Benzer Filmler