Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Drone Savaşları Türkçe Dublaj Hd izle

Film Bilgileri

Drone Savaşları Türkçe Dublaj Hd izle
720p

Dünya üzerine uzaylılar tarafından yapılan saldırılar ile alakalı onlarca film çekilmiştir. Fakat teknolojiye bu kadar yakın bir şekilde uzaylı istilasının anlatıldığı bir film ilk defa çekilmektedir. Uzaylıların istilasını Drone ile yaptıkları Drone Savaşları full hd adlı film sitemize eklenmiştir. 2016 yılında yapılan ve 4 milyon insan tarafından izlenerek olumlu not alan filmi sitemizden Drone savaşları tek parça izle olarak bulabilirsiniz.

 

Drone savaşları 720p izle

 

Uzaylılar insanlara karşı onların kaynaklarını tüketmek için saldırı yaparlar. Büyük bir saldırının ardından uzaylılar milyarlarca droneyi insanların üstüne salarlar. Bu dronelerin görevleri canlı olarak kalan ne kadar insan veya hayvan varsa hepsini yok etmektir. Dünyanın kaynaklarını sömürmek için milyarlarca insanı öldüren bu uzaylılara karşı savaşmak için bir grup insan toplanıyor ve güçlerini birleştiriyorlar. Fakat yer yüzüne çıktıkları zaman büyük bir şok yaşarlar. Gökyüzüne baktıkları zaman gökyüzünün maviliği yerine droneleri görmektedirler. O kadar fazla drone vardır ki onlara karşı savaşmak hakkındaki kararlarını yine gözden geçirmek zorunda kalırlar. Sonunda ne olursa olsun dünyanın kaderinin ellerinden olduğunu söyler ve savaş için hazırlık yaparlar.

 

2016 yılında vizyona giren ve sadece filmrax.com adresinde yayınlanan bu filmi Drone savaşları 720p izle olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde bulunan bir diğer macera filmi olan Latin sevgili nasıl olur adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Drone Savaşları Türkçe Dublaj Hd izle"
  1. mecnun 27 Mayıs 2018, 17:34

    filmde çalan şarkıyı bilern varmı

  2. rabia 27 Mayıs 2018, 17:34

    tek kelimeyle muhteşem

Benzer Filmler