Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Drone izle 2017 full tek part

Film Bilgileri

Drone izle 2017 full tek part
720p

2017 yılı Kanada yapımı film, gerilim ve aksiyon türünün başarılı örnekleri arasında sayılabilir. IMDB puanı 5,7 olan filmin daha iyisini hak ettiği yönünde fikir birliğine varan sinemaseverler Drone izlerken kendilerini de filmin içine dahil ediyor. 1 saat 31 dakikalık süresi boyunca izleyicisine gerilim türünün en iyi sahnelerini izleme fırsatı yaratan film, ABD yapımı. 26 Mayıs 2017’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Jason Bourque oturuyor. İngilizce çekilen filmin senaristliğini de filmin yönetmeni üstlenmiş. Filmin başrol oyuncuları arasında; Sean Bean, Mary McCormack, Patrick Sabongui, Joel David Moore, Sharon Taylor ve Bradley Streyker yer alıyor. Drone Türkçe dublaj izle seçeneğiyle hikayeye dahil olabilir ve aksiyon sahnelerinin kaçırmadan izleyebilirsiniz.

 

 

drone full hd izle

 

 

Neil, özel olarak drone hizmeti vermektedir. Verilen gizli görevleri başarıyla yerine getiren Neil, işi bittiğinde ailesiyle birlikte sıradan bir yaşam sürdürmektedir. Eşi ve oğlu Neil’in yaptığı iş hakkında herhangi bir fikre sahip değilken bu durum kendisini teşhir eden bir sitenin ortaya çıkmasına kadar devam eder. Ciddi ölüm tehditleri alan Neil, Pakistanlı bir iş adamının kendisini takip etmesiyle birlikte farklı bir dünyanın içine girer. Etkili olduğu kadar da asap bozucu bir yüzleşmeyle karşı karşıya kalan Neil, aldığı kararlarla geleceğini de değiştirmeye hazırlanır. Drone full hd izle kalitesiyle görsel bir şölene ev sahipliği yapan film izleyiciyi aksiyon dolu sahnelerin içine başarıyla çekiyor.

 

 

Sean Bean’ın eşsiz oyunculuğuyla başarılı bir film ortaya çıkıyor. Drone izlerken kimin suçlu ve hatalı olduğuna siz karar verin. Görevine sıkı sıkıya bağlı kalan Neil, ailesini bu büyük düşmandan koruyabilecek mi? Neil’in gerçek kimliği ortaya çıkınca yaşananlar filme heyecan ve dram katarken, büyük düşman karşısında sergilenen ince planlar da ailenin kurtulmasını sağlayabilecek mi?

3 yorum bulunmaktadır: "Drone izle 2017 full tek part"
  1. dahasinet 23 Ocak 2018, 12:58

    Harika bir film olmuş emeğinize sağlık

  2. can_osh 23 Ocak 2018, 12:58

    Drone filmi çok güzel film beğendim tavsiye ederim.

  3. bahri 2 Mart 2018, 18:13

    Süpper bir film olmuş be herkese tavsiye ederim.

Benzer Filmler