Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Down a Dark Hall Türkçe Altyazılı izle – 2018 Fantastik Gerilim Filmleri

Film Bilgileri

Down a Dark Hall Türkçe Altyazılı izle – 2018 Fantastik Gerilim Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve son zamanların en iyi gerilim filmleri arasında gösterilen Down a Dark Hall Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcılarının diğer açıklamasına göre Down a Dark Hall izle filmi sinemalar da 3.785.894 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Down a Dark Hall full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Katherine adına 7 yaşındaki bir kız, ailesi ile bağları pek iyi olmayan asosyal ve problemli bir kızdır. Kızın bu davranışlarından dolayı örgün bir okulda başarılı olamayacağını düşünen aile, kızlarını yatılı okula vermeye karar verirler. En iyi yatılı okul olarak lanse edilen Blackwood Yatılı Okulu’na kızlarını göndermeye karar verirler. Yapılan anlaşmalar sonrasında okula başlayan Katherine, buradaki arkadaşları ile çok iyi anlaşmaya başlar. Fakat okulun müdürü olan Madam Duret’in ilginç hareketleri Katherine’nin olduğu gibi arkadaşlarının da dikkatini çeker. Bir gece labirent gibi olan okulun içinde odalarını ararlar iken, okulun gizli sırlarına ulaşan bu çocuklar, Madam Duret’i daha yakından izlemeye karar verirler. Doğaüstü güçleri olduğunu anladıkları Madam Duret, çocukların kendilerini izlediklerinin farkındadır. Fakat Madam Duret, Katherine’nin de kendisi gibi güçlere sahip olduğunu bilen tek insandır. Onun okula kayıt olabilmesi için yıllık ücreti bile en alt seviye de tutan Madam Duret’in amacı, kızın gizli güçlerini ortaya çıkararak, okula saldıracak olan kara güçlere bu kız ile birlikte karşı koymaktır. Madam Duret’in bir gün kızı odasına alarak kendisi gibi onun da doğaüstü güçleri olduğunu söylediğinde 7 yaşındaki Katherine’nin hayatı eskisi gibi asla olmayacaktır. Down a Dark Hall tek parça izle adlı filmi izledikten sonra çocuklarınıza olan bakış açınız baştan sona değişecektir. Çünkü sizin de çocuğunuzun doğaüstü güçleri olabileceğine inanmaya başlayacaksınız.

 

Özellikle çocukların ve annelerinin büyük bir ilgi ile izlediği Down a Dark Hall full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Canavar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler