Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Dolaşım izle 2017 full hd

Film Bilgileri

Dolaşım izle 2017 full hd
720p

Konusu oldukça ilginç ve farklı olan Dolaşım izle, baştan sona aksiyon – macera – gerilim ve bilim kurgu öğelerini içinde barındıran, hareketin eksik olmadığı bir filmdir. Konusu ile dikkat çeken film, hareketli sahneleri ile de izleyicisini beyazperdeye bağlamaktadır.2017 yılında vizyona giren filimler arasında, konusu ve görsel efektleri ile ön plana çıkan Dolaşım Türkçe dublaj izle filminin yönetmenliğini ve senaryosunu Nicole Jones-Dion yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise; Mark Grossman, Phyllis Spielman, Tiana Masaniai, William Knight ve Maddison Bullock yer almaktadır. Amerikan yapımı olan film, eleştirmenler tarafından orta derecede bir puan alsa da, sürükleyici sahneleri ile dikkat çekmektedir. Doksan dakika boyunca soluksuz izlenecek ve heyecanın eksik olmadığı bir yapımdır.

 

 

dolaşım full hd tek part izle

 

 

 

Dolaşım full hd izle filmi, bedeni başkası tarafından ele geçirilmiş Ava’nın izinsiz bir partiye gitmesi ile başlar. Partide kendinden geçen Ava, kendine geldiği anda etrafında kimsenin olmadığını fark eder. Arkadaşlarının gittiğini düşünen Ava hemen evine döner, ancak evine geldiğinde yatağında yattığını görür. Filim 2063 yılında gerçekleşmiş olan nükleer savaş sonrasını gözler önüne sermektedir. İlkel insan grupları, yıkılmış, yok olmuş şehirlerde hayatta kalmaya çalışan gönüllü bir grup tarihi değiştirmek adına insanların bedenlerine sahip olarak, günümüze dönmeye çalışmaktadır. Ava ‘da ne yazık ki bedeni ele geçirilmiş şansız kişilerden biridir. Bedeni elinden alınan Ava’nın mücadelesi filmin konusunu ortaya koymaktadır.

 

 

 

Bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla ele geçiremezsin düşüncesini ortaya koyan Stasis izle, düşük bütçeli bir film gibi görünse de ilginç konusu ve görsel sahneleri ile izleyicinin ilgisini çekebilecek bir filmdir. Ava’nın bedenine tekrar sahip olmak için gösterdiği caba ve gelecekteki yaşanan olumsuzluklar izleyiciyi ekrana bağlamaktadır. Filmi orjinal dilinde alt yazılı bir şekilde, film sitelerinden de izleme imkanına sahipsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Dolaşım izle 2017 full hd"
  1. ferhanbala 23 Ocak 2018, 12:58

    Güzel anlaşılır bir film izlemenizi tavsiye ederim.

  2. sonsavas_ 23 Ocak 2018, 12:59

    Dolaşım filmini çok beğendim izleyin brolar.

  3. NADİR 2 Mart 2018, 18:14

    Vay vay güzel film olmuş tavsiye ederim.

Benzer Filmler