Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Dolandırıcılar Türkçe Dublaj 2017 izle

Film Bilgileri

Dolandırıcılar Türkçe Dublaj 2017 izle
720p

Güney Kore filmlerinin aksiyon sahnelerinin ve senaryolarının en iyi yansıtıldığı filmlerinden olan Dolandırıcılar Türkçe dublaj izle filmi, 2017 yılında gösterime girmiş ve Türk halki tarafından oldukça beğenilmiştir. Sinemalarda sadece Türkiye’de 1 milyondan fazla izlenen bu film sitemizdeki yerini almıştır.

 

Dolandırıcılar tek parça izle

 

Filmin konusunda; oldukça zeki olan bir adam zamanında kendi teşkilatını kurarak ülke de gözüne kestirdiği bir çok insanı ve şrketi dolandırmışlardır. Aradan yıllar geçtikten sonra vicdan azabı duyan bu dolandırıcı adam yeniden teşkilatını bir arada toplamaya karar verir. Fakat bu sefer amacı insanları veya şrketleri dolandırmak değildir. Yegane amacı, ülkesinde insanları ve şirketleri dolandıran şahısların tamamına karşı açılacak bir savaştır. Bu tarz insanları ülkeden uzaklaştırarak en azından vicdanını bir nebze de olsa rahatlatmak ister. Dolandırıcılar full izle, bir araya gelip ülkenin yeni dolandırıcılarına karşı savaş açtıklarında ise, bu işin düşündükleri kadar kolay olmayacağını kısa sürede anlayacaklardır.

 

Filmrax.com farkı ile Dolandırıcılar 720p izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça özelliği ile eklenmiştir. Filmi sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca aksiyon filmi sevenlere Han solo bir star war hikayesi filmini öneriyoruz. İyi seyirler.

2 yorum bulunmaktadır: "Dolandırıcılar Türkçe Dublaj 2017 izle"
  1. SinanToraman79 31 Mayıs 2018, 12:00

    ellerine sağlık admin süper olmuş

  2. eysaygin 31 Mayıs 2018, 12:01

    tam istediğim filmler Dolandırıcılar

Benzer Filmler