Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Dokunma Bana Tek Parça izle – 5 Ülke Ortak Yapım Adina Pintilie Filmi

Film Bilgileri

Dokunma Bana Tek Parça izle – 5 Ülke Ortak Yapım Adina Pintilie Filmi
720p

Yönetmenliğini usta yönetmen Adina Pintilie’nin yaptığı ve 5 ülkenin ortak yapımı olarak karşımıza çıkan Dokunma Bana full hd izle adlı film sinemalar da 5.378.268 kişi tarafından izlenmiştir. Yapımcılarının açıklamalarına göre Dokunma Bana izle filminin bütçesi 5.000.000 dolar olarak bildirilmiştir.

 

Dokunma Bana tek part izle

 

Dokunma Bana Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizler için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Laura, Tómas ve Christian’ın duygusal temalarını ele alıyor. Yaşadıkları bir takım olaylardan sonra akli dengeleri bozulan bu üç kişi hastaneye kapatılıyor. Doktorlar Laura, Tómas ve Christian’ın üstünde deney yaparak onların daha çok delirmelerini sağlıyor. Bunun sonucunda kendilerini kaybeden Laura, Tómas ve Christian birbirlerine dokunamamaya başlıyorlar. Uzaktan sadece birbirlerini izleyen bu üç arkadaş acılarını gözleriyle belli ediyorlar. Ancak bir gün aralarından biri beklenmedik bir harakette bulunarak konuşmayı başarıyor. Laura’ya dokunabiliyor ve ona bir kaç cümle söyleyebiliyor. Yavaş yavaş Christian birşeyleri anlamaya başlamaktadır. Bunun sonucunda onlara verilen ilaçları içmeyi bırakır. Onlara verilen ilaçlar birbirleriyle temas kurmalarını ve ölü gibi bir hayat yaşamalarını sağlamaktadır. Yavaş yavaş eski haline dönmeye başlayan Christian arkadaşlarına da ilaçları bıraktırır. Christian’ın, Laura ve Tomas’a temas kurduğunu fark eden doktorlar bu duruma el koymak için bir şeyler yapmaya başlarlar. Ancak Laura, Tómas ve Christian üçlüsü ilaçları kullanmamakta ısrarcılardır. Bu yüzden bu üç hastaya elektroşop uygulayacaklardır. Bunun sonucunda bir kaç kez elektroşop alan Laura, Tómas ve Christian eski hallerine yavaş yavaş dönmeye başlamaktadırlar. Bunca zaman birbirlerine hem çok yakın hem çok uzak olan üç arkadaş bu duruma ne kadar el koymak isteselerde onlara karşı başarılı olamazlar. Çocukluğunda geçirdikleri travma, gençliklerinde geçirdikleri travmalar sonucunda hayatlarında ki her şey zor olmaya başlayarak onları delirtmeyi başarmışlardır. Yıllardır birbirlerine bakıp, birbirlerine dokunamayan Laura, Tómas ve Christian birbirlerine uzaktan sevgi beslemişler. Onlar için sevgi birbirlerine dokunup, sarılmak değil birbirlerini uzaktan koşulsuz şartsız sevmektir. Yıllarca bu hastanede ömürlerini geçirselerde göz yaşlarıyla birbirlerini anlamaya devam ediyorlardır.

 

Hasta insanlarında duygularının olabileceğini ve hastalıklarından dolayı sevemeyeceklerini düşünenlere ders niteliğinde bir film olan Dokunma Bana tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için Dehşetin Yüzü adlı framatik korku filmimiz de sitemize eklenmiştir.

Benzer Filmler