Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Derren Brown Mucize Türkçe Dublaj Full Hd izle – İlizyonist Filmleri

Film Bilgileri

Derren Brown Mucize Türkçe Dublaj Full Hd izle – İlizyonist Filmleri
720p

2017 yılında dünya sinemasında vizyona giren ve ülkemizde ancak 2018 yılında vizyona girmesine izin verilen Derren Brown Mucize Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Film belgesel türünde ve etkileyici bir konuya sahip olduğundan dolayı dünya genelinde 31.648.327 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir.

 

Derren Brown Mucize tek part izle

 

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak, Derren Brown adında bir adam ilizyonist sahnelerine çıkarak orada yaptığı showlar ile hayatını kazanan bir insandır. Fakat bu adamın daha sonradan farkettiği bir gücü ortaya çıkar. İnsan zihinlerini kontrol edebildiğini anlayan Derren Brown, bir gün sahne de bu durumu denemek ister. Sahneye çağırdığı bir kıza istediği her şeyi zihnini kontrol ederek yaptırır. Daha sonradan kızın akli denge bozukluğu yaşaması Derren Brown’un yargılanmasını fakat kız gönüllü olarak çıktığı için ceza almamasını sağlar. Derren Brown bu durumu geliştirebilirse dünyanın en güçlü insanı olabileceğini düşünür. Uzun çalışmaları ve araştırmaları sonrasında büyük bir yol kat eder. En yakın arkadaşı üzerinde bu deneyi yapmaya karar verir. Yaptığı deneyde başarılı olan bu adam deney sonunda bu deneyi insanları daha iyi analiz edebilmek için ve ona göre hareket etmek için yaptığını söyler. Arkadaşının akli dengesinin bozulmaması ise bazı şeyleri doğru yapmaya başladığı inancına kapılmasına neden olur. Gazeteler de haberi çıktıktan sonra ise Derren Brown ile göz göze gelmekten kaçınan milyonlarca insan ortaya çıkacaktır. Derren Brown Mucize full izle adlı filmdeki manipülasyonlara kapılan insanlar adamı öldürmek isteseler de kendisini son derece geliştiren bu adam buna asla müsade etmeyecektir.

 

2017 yılının en efsane belgesel filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran Derren Brown Mucize tek parça izle filmi sitemize 720p görüntü kalitesinde ve full hd olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir belgesel filmimizi daha izlemek isterseniz Sıfır Saldırısı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Derren Brown Mucize Türkçe Dublaj Full Hd izle – İlizyonist Filmleri"
  1. ceyhun 1 Temmuz 2018, 13:55

    Admin sen bir harikasın bu kalite ile herkesi sollarsın teşekür ederim 🙂

  2. arzu 1 Temmuz 2018, 13:55

    Derren Brown Mucize Müthişş bir film filmin sonundaki adamfilmin devamının geleceğini belli etti 😀

Benzer Filmler