Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Derin Sular 2018 Türkçe Dublaj izle – Dram ve Polisiye Filmleri

Film Bilgileri

Derin Sular 2018 Türkçe Dublaj izle – Dram ve Polisiye Filmleri
720p

2018 yılında vizona giren ve fotoğrafik özellikleri ile izleyicilerini büyüleyen Derin Sular tek parça izle adlı filmin yapımcıları tarafından açıklanan bildiriye göre filmin bütçesi 8.000.000 dolardır. Derin Sular izle adlı film sinemalar da 3.657.367 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Derin Sular filmini bedava izle

 

Filmin konusundan kısaca sizlere bahsedecek olursak, Jhon adında matematik öğretmeni yıllarca çalışmanın verdiği yorgunluğu atmak için yazın bir dünya gezisi düzenlemeye karar verir. Kendisine aldığı profesyon bir kamera ile gittiği ülkelerin doğasal güzelliklerini ve tarihi yerlerini çekmeye karar verir. Bunları çektikten sonra kendi resmi sitesinde bir galeri oluşturarak paylaşmak en büyük hayalidir. Yaz tatili geldiğinde hemen geziye çıkan bu adam 15 ülkeyi gezdikten ve ikişer gece konakladıktan sonra Fransa’ya gider. Bura da tanıştığı bir kadın kendisine rehberlik yapmaya başlar. Kadına yoğun bir ilgi duymaya başlayan adam en uzun sürecini Fransa’da geçirir. En sonunda kadına beklenen teklifi yapan adam kendisi ile birlikte dünya gezisine kadını da davet eder. Adamın gözlerindeki samimiyeti ve aşkı gören kadın bu teklifi kabul eder ve adamın dünya gezisine katılır. İki arkadaşın yapmış olduğu bu gezi sonrasında Amerika’ya döndüklerinde adam ile 4 gece kalan kadın sonunda adama aşık olduğunu fark eder. Kendi ülkesinde kızlardan görmediği samimiyeti bu Fransız kadında bulan adam en kısa zaman da evlenmek ister. Aradan geçen süre zarfı içerisinde birbirini daha iyi tanıyacak olan bu çifti düğün zamanı geldiğinde ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Derin Sular Türkçe dublaj izle adlı filmin dramatik konusu tam bu nokta da yaşanmaktadır. Evlilik sırasında başlarına gelen olay iki insanında birbirine olan güvenini yerle bir edecektir.

 

2018 yılının en iyi filmleri arasında gösterilen ve Almanya’da en iyi görsel film seçilen Derin Sular full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça halinde eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir filmimizi daha izlemek isterseniz Ufak Suçlar adlı filmi de sitemizden bulabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Derin Sular 2018 Türkçe Dublaj izle – Dram ve Polisiye Filmleri"
  1. KedisiOteki 11 Temmuz 2018, 15:21

    Derin Sular filmini ilk izlediğimde kafam doluydu bir şey anlamamıştım. Ama yeniden izleyince açıkçası etkileyici bir film olduğunu anladım.

  2. byztlardandiloy 11 Temmuz 2018, 15:22

    Başarılı bir film. Zaten bu tarz filmleri sadece bu siteler de bulabiliyoruz.

  3. Alicelik07 11 Temmuz 2018, 15:22

    Derin Sular her zaman izlenebilecek aile filmi. Karım ve çocuklarımla rahatlıkla izledim. Açık seçik sahneler yok.

Benzer Filmler