Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Demir Yürekli Adam Türkçe Dublaj izle – Asker Biyografi Filmleri

Film Bilgileri

Demir Yürekli Adam Türkçe Dublaj izle – Asker Biyografi Filmleri
1080p

2016 yılında vizyona giren ve 2. Dünya Savaşı sırasında Alman Lider Komutan’a yapılmaya çalışan suikasti konu alan Demir Yürekli Adam Türkçe dublaj izle, 16.000.000 dolar bütçesi ile eleştirmenlerin merakle mercek altına aldıkları bir filmdir. Demir Yürekli Adam izle adlı film sinemalar da 24.567.212 insan tarafından izlenmiştir.

 

Demir Yürekli Adam 1080p izle

 

Demir Yürekli Adam tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1942 Almanya’sının dünya da Yahudilere karşı açmış olduğu savaş Avrupa’da başlamış ve özellikle İngiltere ve Almanya arasında büyük bir savaş yaşanmıştır. Bu savaş sonrasında Hitler dünya üzerindeki tüm yahudileri yok etmek amacı ile bir bildiri yayınlamış ve yenilmez çelik tankları ile Avrupa’nın bir çok yerini işgal etmiştir. Almanya yavaş yavaş İngiltere topraklarını fetih ederken, İngiltere ise sadece gelişi güzek Alman köylerini bombalamak ile yetinmiştir. Savaş en çetin anları ile devam ederken Almanya’da toplanan Üçüncü Reich zirvesine 2 adet İngiliz de katılma kararı almıştır. Bu zirveye katılmalarının amacı ise, Almanya ordusunun başında bulunan Döhlen adlı komutana suikast düzenlemek ve onu ortadan kaldırarak savaşın gidişatını değiştirmektir. Zaten mağlup olmak üzere olan İngiltere bu Ali Cengiz oyunları ile savaşta sert esen rüzgarları arkasına almak istemiştir. Zirveye katılan bu iki İngiliz suikast için her şeyi hazırlamışlar ve toplantının yapılacağı yere silahları sokmuşlardır. Süikast için her şey hazırdır fakat bu iki İngiliz’in hesaba katmadıkları bir durum vardırç. Almanya Lider Adolf Hitler’in emri ile izlenmesi için bu adamların peşinde i,ki adet Almanya özel askeri birliklerinden adamlar katılmışlardır. İş suikasti gerçekleşmeye geldiğinde ise bu İngiliz askerlerini büyük bir sürpriz beklemektedir.

 

Almanya 2. Dünya Savaşı’nda kendisine ne gibi oyunların yapıldığını filmler ile anlatmaya devam etmektedir. Demir Yürekli Adam full hd izle adlı filmde de bu olaylardan bir tanesi ele alınmıştır. Bizlerde siz değerli izleyicilerimiz için Demir Yürekli Adam 2016 izle adlı filmi hd kalite de ve 720p olarak sitemize ekledik. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz

3 yorum bulunmaktadır: "Demir Yürekli Adam Türkçe Dublaj izle – Asker Biyografi Filmleri"
  1. muhammedsabanci 11 Temmuz 2018, 15:26

    Demir Yürekli Adam filmini öneren arkadaşımın ellerinden öperim. Efsane bir film olmuş gerçekten.

  2. sbilgin01 11 Temmuz 2018, 15:27

    Film şahane. izlerken hiç sıkılmıyorsn. Demir Yürekli Adam oyuncuları da gerçekten etkleyiciler.

  3. bizadanaliyik 11 Temmuz 2018, 15:27

    Demir Yürekli Adam izle ve hayatındaki en macera dolu sahnelere tanıklık et. Zamana kaybı değil izlenmezse salaklık olur.

Benzer Filmler