Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Deliormanlı Sansürsüz 2017 Full izle – Boksör Aşk Filmleri

Film Bilgileri

Deliormanlı Sansürsüz 2017 Full izle – Boksör Aşk Filmleri
720p

2017 yılında vizyona giren ve izleyicileri tarafından oldukça beğeni toplayan ve son zamanların en güzel yerli aşk filmi olarak lanse edilen Deliormanlı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.600.000 TL olarak açıklanmıştır. Deliormanlı izle adlı film sinemalar da yayınlandığı ilk andan itibaren 1.452.257 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Deliormanlı tek part izle

 

Deliormanlı 720p izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünya ağırsiklet boş şampiyonu olan Savaş Türkyılmaz, ülkemizi gururlandıran başarılara imza attıktan boks müsabakalarını bırakarak ringlere son vermeye karar verir. Basit bir hayat süren bu adam annesi ile ilgilenerek hayatını geçirmeye karar verir. Fakat bir gün annesi rahatsızlanınca hemen hastahaneye kaldıran Savaş, burada annesinin kanser olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Annesinin tedavi ile iyileşebileceğini fakat maliyetin çok olduğunu öğrendiğinde ise tek çare olarak ringlere yeniden dönmeye karar verir. Son şampiyon ile kemer maçına çıkacak olan milli gururumuz buradan kazandığı para ile annesini rahatlıkla tedavi ettirebilecektir. Eski şampiyonun ringlere dönme kararını aldığını öğrenen gazeteci Hülya ise hemen Savaş Türkyılmaz’ın evini bulur ve onu ziyaret eder. Röportaj sırasında milli gururumuzdan oldukça etkilenen bu kadın ile Savaş Türkyılmaz arasında büyük bir aşk başlayacaktır. Kısa zamanda aşklarını doya doya yaşayan ve aynı zaman da boks maçına hazırlanan bu ikilinin önündeki tek engel ise Hülya’nın mafya babası Erdem’dir. Savaş Türkyılmaz ile tanışan bu mafya babası kızını vermek için delikanlıya bir şart koyar. Kemer maçında çok para yatıracağını ve kesinlikle kazanmasını ister. Bu durumun ardından maçı kazanmak için büyük bir bahanesi daha olan Savaş Türkyılmaz ise hazırlıklarına daha ağır bir tempoda devam etmeye karar verir. Fakat karşısındaki rakip ise hayatında hiç bir maçı kaybetmeden kemer kazanmış olan Toony Dixon’dur. Bu maç Savaş Türkyılmaz için hiç te kolay olmayacaktır.

 

Hayatını yeniden düzene sokmak ve yeni bir hayat kurmak için yeniden ringlere dönen bir eski boksörün hayatının anlatıldığı Deliormanlı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Baba Mirası adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Benzer Filmler