Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Dehşetin Yüzü 2018 Türkçe Dublaj izle – Rahibe Konulu Korku Filmleri

Film Bilgileri

Dehşetin Yüzü 2018 Türkçe Dublaj izle – Rahibe Konulu Korku Filmleri
720p

Bir kilise de yaşayan bakire Rahibelerin başlarına gelen korkunç olayların konu alındığı Dehşetin Yüzü tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Dehşetin Yüzü izle adlı filmin sinemalar da izlenme sayısı 16.035.687 kişi ike ülkemiz de 1.623.377 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Dehşetin Yüzü 2018 tek part izle

 

Dehşetin Yüzü full hd izle adlı korku filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Romanya’da yaşıyan genç bir rahibenin intihar etmesi sonucunda her şey zor bir hal alır. İntihar ettiği manastırda çok kez görüldüğü idda edilen bu kadın herkesin korkunç bir kabusu olur. Onun neden intihar ettiğini sadece kilisedeki rahip bilir. Bu rahipin geçmişinde yaşadığı bir takım sorunlar yüzünden kafası karışıktır. Bir gün kilisede çırak olan Maria bu rahibeyi görür ve bunu rahibe söylemeye gider. Kilisede bir rahibe gördüğünü söyleyen çırak garip tuhaf sesler duymaya başlar. Rahipin eline bir kitap geçer ve bu kitabın üstünde korkunç ruhlu valak adında bir rahibe vardır. Rahip bunun sonucunda çırak ve bir rahip arkadaşını alarak Rahibenin intihar ettiği yere manastıra giderler. Bu manastır Tanrı’nın onları korumayacağı yerdir. Kednlerine dikkat etmelilerdir. Çünkü Valak’ırahatsız ettikleri her an ölüme doğru yürümüş olurlar. Tek başına aşağıya inen çırak Valak’ı görür ancak onun bu kadarr korkunç olabileceğini düşünmez. Bunun sonucunda Valak’ı rahatsız eden genç çırak Maria saldırya uğrar. Hayatları yanı sıra ruhlarını da tehlikeye atan bu ikiliyi büyük zorluklar bekliyordur. Çünkü Valak’la baş edebilecek hiç birr insan gücü yoktur. Valak en güçlü, intikam peşindedir. Hayattayken yaşadığı acıların hesabını sormak için sormak için ve intikamını almak için bunca yıl beklemiştir. Onun gözünde insanlar günahkardır. Başına gelen bütün kötülüklerin sebebi insanlar olduğu için tüm kiniyle dünyaya gelir. Bağışlanmak için dua etmelilerdir hiç etmedikleri kadar. Valak’ın ne yaşadığını bilen rahip ise ona yardım etmek ve kinini yok etmek için buraya gelmiştir. Ancak geldikleri manastır Valak ile kabusa dönecektir. Manastır artık savaş alanına dönecektir. Rahip ve çırak Valak’ın elinden kurtulabilmek için çok uğraşmalıdır.

 

Son zamanlarda Rahibeler üzerine yapılan baskıların ve büyülerin insanlar tarafından bilinmesi için yapılan Dehşetin Yüzü Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gece Gelen adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Dehşetin Yüzü 2018 Türkçe Dublaj izle – Rahibe Konulu Korku Filmleri"

Benzer Filmler